Bieżuń. Zderzenie z łosiem

2012-07-16 15:19:40 (ost. akt: 2012-07-16 18:19:51)

Groźny wypadek wydarzył się dziś (poniedziałek) przed południem. Samochód osobowy zderzył się z olbrzymim łosiem. Autem jechała rodzina z dwojgiem dzieci. Najbardziej ucierpiał kierowca samochodu. Był reanimowany. Kierowcę do szpitala przewiózł śmigłowiec ratownictwa medycznego.

Bieżuń. Zderzenie z łosiem

Autor: fot. ae

Około godziny 8:10 na łuku drogi za Bieżuniem (droga Bieżuń - Rościszewo) doszło do groźnego wypadku. Kierowca osobowego samochodu (mieszkaniec naszego powiatu) uderzył w przechodzącego przez jezdnię łosia. Kierowca najprawdopodobniej stracił przytomność i wjechał głęboko w pole. W samochodzie było dwoje dzieci. Na szczęście dzieciom nic się nie stało. Najbardziej za to ucierpiał kierowca samochodu. Akcja reanimacyjna trwała ponad pół godziny. Ratownikom udało się przywrócić czynności życiowe u mężczyzny. Kierowcę następnie przewieziono śmigłowcem do szpitala.
Więcej informacji wkrótce.

ae
Tagi:

Komentarze 29 pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj swój komentarz

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

  1. xxx #777318 | 46.134.*.* 13-08-2012 11:55

    Zmarł człowiek zostawił rodzinę a tu take chamstwo ludzie opamiętajcie się to może spotkać każdego z nas.

    ! - + odpowiedz na ten komentarz

  2. Alwin #753842 | 83.6.*.* 23-07-2012 14:07

    Smutna wiadomość, miałem nadzieję, że wyjdzie z tego. Wyrazy współczucia dla rodziny.

    ! - + odpowiedz na ten komentarz

  3. koleżanka #753821 | 23-07-2012 13:47

    :(:(:(:(:( nie wierze ! wyrazy głębokiego żalu i współczucia dla Agi, dziewczynek i całej Rodziny! najgorsza jest bezsilność! Oni przeżywają największą tragedię a my możemy tylko płakać za Michała i jego rodzine :(:(:(

    ! - + odpowiedz na ten komentarz

  4. MICHAŁ NIE ŻYJE. . . #753750 | 77.253.*.* 23-07-2012 13:01

    SIOSTRA

    ! - + odpowiedz na ten komentarz

  5. ........... #752876 | 83.16.*.* 22-07-2012 13:58

    brawo dla ochotnika tylko szkoda ze po minucie ucisków sam mało nie umarł ze zmęczenia bo tylko na tyle mu pozwoliły siły !!!!!!!!!

    ! - + odpowiedz na ten komentarz

  6. świadek #752739 | 83.6.*.* 22-07-2012 11:17

    Dlaczego pan Marcin Zaręba preferuje działania strażaka-ochotnika a pomiejsza rolę ratowniów medycznycy?.Będąc naocznym świadkiem zdarzenia widziałem działania i zaangażowanie poszczególnych osób.Działania ratownicze w 100% prowadziłi ratownicy medyczni (kierowanie całą akcją),natomiast strażak pomagał tylko na prośbę ratowników.Pisząc artykuł redaktor Zaręba powinien być bardziej obiektywny a nie jednostronny w stosunku do działań służb medycznych i nie wprowadzać opini publicznej w błąd ,gloryfikując działania strażaka.

    Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz

  7. sprawiedliwi #752292 | 93.105.*.* 21-07-2012 19:22

    Panie redaktorze. Odnośnie punktu WALKA O ŻYCIE CZŁOWIEKA chciałbym uprzejmie wskazać, że informacja, iż akcją ratowniczą kierował Jan Perłowski jest błędna. Kolejne reportaże proszę pisać po ustaleniu wszystkich wiadomości dokładnie i nie kierując się jednostronną opinią.

    Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz

  8. ms.noone #750906 | 46.170.*.* 20-07-2012 11:26

    chyba lepiej byłoby gdyby te fora nie istniały . Zbyt dużo chamstwa i prostactwa się tu pojawia . Ludzie to nie jest temat i powód , by robić sobie z tego jaja . Zastanówcie się , co piszecie i czy w takiej sytuacji wypada tak się zachowywać ...

    Ocena komentarza: poniżej poziomu (-4) ! - + odpowiedz na ten komentarz

  9. grabbarz #750566 | 79.163.*.* 20-07-2012 07:32

    Tak,tak on zmar,widziałem wczoraj jak szedł już na cmętarz

    Ocena komentarza: poniżej poziomu (-5) ! - + odpowiedz na ten komentarz

  10. czesiek #750250 | 46.170.*.* 19-07-2012 21:00

    Nie piszcie bzdur , jeżeli nie znacie prawdy. Rodzina przeżywa dramat a tutaj toczy się batalia . Zachowajcie te domysły i głupie plotki dla siebie.

    ! - + odpowiedz na ten komentarz

  11. LALA #748995 | 87.116.*.* 18-07-2012 21:30

    Ty chyba zmarłeś głupot nie pisz !

    Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz

  12. mila #748918 | 83.31.*.* 18-07-2012 20:40

    Podobno dzisiaj zmarł : (

    Ocena komentarza: poniżej poziomu (-2) ! - + odpowiedz na ten komentarz

  13. Andrzej Perzyna Kołobrzeg #747820 | 31.61.*.* 17-07-2012 21:41

    Michal miał już operacje i jutro będzie wybudzany ze śpiączki

    Ocena komentarza: warty uwagi (7) ! - + odpowiedz na ten komentarz

  14. Ela #747315 | 89.76.*.* 17-07-2012 14:36

    Czytac nie potraficie , napisał "droga Biezun - Rosciszewo" to po co te głupie pytania .Poza tym czy to takie wazne ,lepiej pomartwcie się o Michała , żeby z tego wyszedł.

    Ocena komentarza: warty uwagi (3) ! - + odpowiedz na ten komentarz

  15. Piąteczka #747213 | 83.6.*.* 17-07-2012 13:15

    Niektórym nigdy nic nie pasuje , zawsze szukają dziury w całym ale to już ich taka natura.

    Ocena komentarza: warty uwagi (3) ! - + odpowiedz na ten komentarz

  16. xerxes #747088 | 212.160.*.* 17-07-2012 11:44

    "Śmigłowiec przewozi 62-letniego norweskiego narciarza do szpitala w Nowym Targu." źródło TOPR "Od razu poddano go reanimacji, po czym śmigłowiec przewiózł go do szpitala w Innsbrucku." fakt.pl ; "Śmigłowiec przewiózł nastolatka do szpitala, ale tam zmarł." tvn; I wiele innych miejsc. Może ktoś rozstrzygnie tak z ciekawości, czy to poprawne sformułowanie

    Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz

  17. Alwin #746904 | 83.6.*.* 17-07-2012 09:28

    Wystarczyło napisać "przetransportował", ale nie to jest istotne. Najważniejsze jest to, żeby Michał wyszedł z tego. Powrotu do zdrowia życzę.

    ! - + odpowiedz na ten komentarz

  18. ksox #746869 | 89.77.*.* 17-07-2012 09:04

    przewoził śmigłowieć, wiem, wiem już ktoś pisał ale to jest ciekawe. pozdrawiam redaktora-polonistę

    Ocena komentarza: poniżej poziomu (-3) ! - + odpowiedz na ten komentarz

  19. Anka #746720 | 83.6.*.* 17-07-2012 00:02

    Michał modlimy sie za Ciebie, trzymaj się i nie poddawaj! Wracaj do nas......

    Ocena komentarza: warty uwagi (8) ! - + odpowiedz na ten komentarz

  20. em #746298 | 83.31.*.* 16-07-2012 19:50

    co za beznadzieja w tych komentarzach

    Ocena komentarza: warty uwagi (2) ! - + odpowiedz na ten komentarz

  21. johny #746062 | 46.186.*.* 16-07-2012 17:06

    tak samo jak i "przewiozl go smiglowiec"

    Ocena komentarza: poniżej poziomu (-2) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

    1. uk #745985 | 79.163.*.* 16-07-2012 16:16

      Jeżeli piszący jest w Bieżuniu to "za Bieżuniem" jest wszystko oprócz tego co jest w Bieżuniu,jeżeli piszący jest z innej miejscowości to dla niego pewne uki są za,są przed i są z boku Bieżunia.Nie wiemy nic o miejscu piszącego,nie wiemy nic o osiu.Ważne,że ludzie przeżyli.

      ! - + odpowiedz na ten komentarz

    2. antos #745971 | 87.116.*.* 16-07-2012 16:07

      "za Bieżuniem" ale jadąc od strony Żuromina czy od strony Zawidza ?

      Ocena komentarza: poniżej poziomu (-1) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (3)

      1. gps #745954 | 89.206.*.* 16-07-2012 15:54

        "łuk drogi za Bieżuniem" to mało precyzyjne określenie miejsca wypadku