Czwartek, 21 czerwca 2018. Imieniny Alicji, Alojzego, Rudolfa

Powiat. Śmierć trzech mężczyzn

2013-03-06 19:19:13 (ost. akt: 2013-03-06 19:24:40)
W tym miejscu znaleziono ciało 28-latka z Żuromina

W tym miejscu znaleziono ciało 28-latka z Żuromina

Autor zdjęcia: fot. mo

Podziel się:

W ubiegły tygodniu w powiecie żuromińskim zginęło troje ludzi. Okoliczności każdego z tych zgonów badała policja.

Maciej Zaremba
redakcja@kurierzurominski.pl

Śmierć 28-latka
W czwartek 28 lutego o godzinie 6:30 w Żurominie przypadkowy przechodzień znalazł ciało 28-letniego mieszkańca Żuromina. Mężczyzna leżał, nie dając znaku życia. Na miejsce wezwana została karetka pogotowia i policja. Stwierdzono zgon. Policja nie podejrzewa, żeby w śmierć mężczyzny zamieszane były osoby trzecie.

Upadł na piec

65 – letni mieszkaniec Lutocina zginął we własnym domu. 27 lutego o godzinie 17:45 do Swojęcina została wezwana policja. Lekarz, który był już na miejscu stwierdził, że mężczyzna nie żyje. Najprawdopodobniej stracił on przytomność i upadł na piec. 65-latek miał zwęgloną rękę i twarz. Mieszkał samotnie, a o tragedii służby powiadomił sąsiad ofiary. Sprawę nadzoruje mławska prokuratura.

Znaleziony na drodze
W poniedziałek o godzinie 8:25 na terenie powiatu żuromińskiego, przy polnej drodze na trasie Wola Łaszewska – Gradzanowo znaleziono ciało 58- letniego mężczyzny. Był to mieszkaniec Gradzanowa. Niósł ze sobą torbę z zakupami. Policja nie zna przyczyn śmierci 58-latka. Mieszkaniec Gradzanowa mieszkał sam. Do domu pozostało mu kilkaset metrów.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB