Piątek, 25 maja 2018. Imieniny Borysa, Magdy, Marii-Magdaleny

Kino zaprasza „Whisky dla aniołów”

2013-03-08 08:32:15 (ost. akt: 2013-03-08 08:33:55)

Podziel się:

W najbliższy piątek i sobotę w żuromińskim kinie będzie można obejrzeć film pt. „Wisky dla aniołów”. Seanse rozpoczynają się w piątek o godzinie 20:00, w sobotę o godzinie 18:00. Cena biletu 12 złotych.

Ken Loach, twórca komedii „Whisky dla aniołów”, na przykładzie czwórki młodych brytyjczyków pochodzących z nizin społecznych pokazuje jak z wad i niedoskonałości można zrobić zaletę.
Robbie, Albert, Rhino i Mo to typowi chuligani. Często odwiedzają sądy i areszty, spędzają czas na odbywaniu kary w formie prac społecznych i... nieustannie poszukują swojej drogi do sukcesu. Dla Robbiego, który ma wkrótce zostać ojcem, najlepszym sposobem na sukces i karierę okaże się whisky, która jak się okazuje, może służyć nie tylko do ukojenia nerwów i wprowadzenia w stan upojenia. Dzięki jednemu, bezinteresownemu gestowi pracownika opieki społecznej, który częstuje Robbiego whisky z dobrego rocznika, chłopak odnajduje swoje powołanie. Zostaje degustatorem dobrych trunków, dając tym samym dowód na to, że wychowanie w biedzie i chuligański styl życia nie musi prowadzić do załamania życia. as

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB