Niedziela, 27 maja 2018. Imieniny Amandy, Jana, Juliana

Liga Kuriera – notowanie III

2013-03-13 08:46:56 (ost. akt: 2013-03-15 07:36:07)

Podziel się:

Za nami trzecia kolejka wiosennej rundy ekstraklasy. W lidze nie zawiedli faworyci ekstraklasy Legia i Lech, wygrywając swoje mecze, a w Lidze Kuriera liderzy potwierdzili swojego menadżerskiego nosa. Pierwsza trójka naszej Ligi bez zmian: Ave Żuromin, Rosarium Virgin i Husaria Gdańsk.

Przypomnijmy: dzięki stronie fantasyliga.wp.pl stworzyliśmy ligę menadżerów. Czytelnicy Kuriera wybierają piłkarzy do swojej drużyny, a piłkarze na boiskach Ekstraklasy zdobywają dla nich punkty.
W zabawie stworzyliśmy własną Ligę, którą opisaliśmy, dzięki temu możemy ze sobą rywalizować. Do naszej zabawy przyłączyły się już 64 drużyny.


Lider ma nosa

Pierwsze miejsce w naszej zabawie zajmuje drużyna Bartosza Budzińskiego Ave Żuromin. Jego piłkarze zdobyli w tej kolejce 43 punkty. Bartosz w swojej jedenastce umieścił przed tą kolejką Przemysława Kaźmierczaka ze Śląska Wrocław. Był to strzał w dziesiątkę, gdyż były reprezentant kraju popisał się najładniejszym golem kolejki. W trzeciej drużynie Ligi Kuriera znajduje się młody pomocnik Polonii Warszawa Miłosz Przybecki. To ponoć najszybszy zawodnik na boiskach ekstraklasy, a w skoku dosiężnym jest ponoć lepszy niż Cristiano Ronaldo. Miłosz również strzelił gola, wykorzystując swoją szybkość.

W czołówce bez zmian

Pozycję lidera w naszej lidze utrzymał zespół Bartosz Budzińskiego Ave Żuro, który i tym razem nieźle punktował (34 p.), na drugie miejsce wskoczyła jedenastka Rosarium Virgin (bekele 1996), a na trzecie spadła Husaria Gdańsk (Sugi).

Najwięcej punktów w trzeciej kolejce zdobyła druga drużyna Bartosz Budzińskiego Orlen Team. Głównie dzięki świetnej grze (bramka i asysta) napastnika Lechii Buzały oraz rezerwowemu obrońcy Borisowi Godali. W czołówce na 6. miejsce przesunął się Damian Walczak i jego drużyna Lenese.
redakcja

Tabela po III kolejce

1. Ave Żuromin (Bartosz Budziński) 149
2. Rosarium Virgin (bekele 1996) 145
3. Husaria Gdańsk (Sugi) 144
4. Chłopcy z Reymo (Dominik Budziński) 137
5. THE_BLAZZERS (Blaza) 136
6. Lenese (Damian Walczak) 132
7. Unitra (Michał Osiecki) 129
8. 1-9-0-6 (Dominik Budziński) 128
9. Husaria Żuromin (Paweł Sugalski) 126
10. Ariok (Ariok) 125

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB