Niedziela, 20 maja 2018. Imieniny Bazylego, Bernardyna, Krystyny

Liga Kuriera – notowanie IV

2013-03-20 09:49:40 (ost. akt: 2013-03-20 09:50:36)

Podziel się:

Dziś IV notowanie Ligi Kuriera. Tym razem dobrze punktowali Ci, którzy postawili na zawodników Legii, Wisły czy Jagiellonii. Zawiodła natomiast jedenastka Lecha Poznań. Wielu z nas liczyło na dobre zawody Łukasza Teodorczyka… okazało się, że Lech zremisował 0:0, więc ofensywni gracze tej drużyny punktów nie przynieśli.

W naszej lidze małe przetasowania, głównie za sprawą zespołu Chłopcy z Reymo, który to zespół, zdobywając 57 punktów, wskoczył na pozycję lidera.
Największym jednak wydarzeniem kolejki jest wynik zespołu Alcatraz Michała Osieckiego. Jego drużyna zdobyła 77 punktów i okazało się to drugim wynikiem w Polsce (w fantasylidze bierze udział 64 000 drużyn!). Alcatraz wskoczył gdzieś z końca 2. dziesiątki na miejsce 8. naszej klasyfikacji.

Alcatraz 2. w Polsce

Drużyna Michała Osieckiego okazała się prawdziwym fenomenem 19. kolejki. Nasz redakcyjny ekspert sportowy trafił prawie wszystko. Popatrzmy, jak zbudowana była jego jedenastka.
Michał postawił na 3 zawodników Jagiellonii, która gra w kratkę, ale w tej kolejce miała się mierzyć z mającą ogromne problemy kadrowe Polonią. W bramce pojawił się Słowik, który bramki nie wpuścił (6 p.), a w pomocy hiszpański łowca bramek i asyst Quintana, którego Michał mianował kapitanem drużyny (kapitanowi punkty liczą się podwójnie - 14 p.) oraz kolejny ofensywnie usposobiony zawodnik Plizga (8 p.). Od początku Michał opiera swą drużynę na trzech graczach Legii. W 19. kolejce wszyscy oni punktowali doskonale Jędrzejczyk otrzymał premię za zerowe konto straconych bramek (5), Radovic za zwycięstwo i dwie asysty (10) i Saganowski za zwycięstwo, bramkę i asystę (10). W jedenastce Michała znaleźli się też doskonale punktujący Jovanovic i Głowacki z Wisły (po 6 punktów) i Starzyński z Ruchu (strzelił gola 7 p). Skład uzupełniał Sobota ze Śląska (asysta 5 p.) i … Tu Michał może mówić o wielkim pechu. Jankowski – napastnik Ruchu Chorzów na rozgrzewce przedmeczowej złapał kontuzję. W meczu nie zagrał i punktów nie zdobył. Do 1. miejsca zabrakło Michałowi 4 punktów…


Przypomnijmy: dzięki stronie fantasyliga.wp.pl stworzyliśmy ligę menadżerów. Czytelnicy Kuriera wybierają piłkarzy do swojej drużyny, a piłkarze na boiskach Ekstraklasy zdobywają dla nich punkty.
W zabawie stworzyliśmy własną Ligę, którą opisaliśmy, dzięki temu możemy ze sobą rywalizować. Do naszej zabawy przyłączyły się już 64 drużyny.

Tabela Ligi Kuriera

1. Chłopcy z Reymo (Dominik Budziński) 193
2. Ave Żuromin (Bartosz Budziński) 191
3. Rosarium Virgin (bekele 1996) 188
4. THE_BLAZZERS (Blaza) 185
5. Unitra (Michał Osiecki) 183
6. Orlen Team (Bartosz Budziński) 182
7. Husaria Gdańsk (Sugi) 181
8. Alcatraz (Michał Osiecki) 176
9. Lenese (Damian Walczak) 175
10. Moje Miasto Ż (Adam Ejnik) 171

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB