Czwartek, 24 maja 2018. Imieniny Joanny, Zdenka, Zuzanny

Żuromin. Pół tony żywności dla potrzebujących

2013-03-21 08:52:57 (ost. akt: 2013-03-21 08:56:17)
Harcerze i wolontariusze zebrali blisko pół tony żywności

Harcerze i wolontariusze zebrali blisko pół tony żywności

Podziel się:

Harcerze ZHR, wolontariusze oraz pracownicy placówek Caritas z Żuromina i ich podopieczni brali udział w zbiórce żywności. 8 i 9 marca przy dwóch żuromińskich „Biedronkach” wystawione zostały kosze na żywność. Akcja to jest częścią „Ogólnopolskiej zbiórki żywności” organizowanej przez Caritas.

Organizatorzy zebrali w Żurominie 474 kilogramy żywności. Zebranymi darami zostały wsparte Warsztaty Terapii Zajęciowej oraz Środowiskowy Dom Samopomocy z Żuromina, prowadzący terapię dla osób niepełnosprawnych oraz indywidualne osoby potrzebujące.
- Caritas Diecezji Płockiej serdecznie dziękuje wszystkim uczestniczącym w zbiórce oraz ofiarodawcom – czytamy w komunikacie organizatora.

Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Pokręt #1029801 | 31.174.*.* 21 mar 2013 09:20

    Akcja warta pochwały jednak Caritas dostaje pieniadze z budżetu i wiekszą część przejada,do potrzebujących trafia mały procent.Jest to normalne,nikt tego nie może skontrolować,w rękach kleru ,podobny proceder ciągnęła święta już Teresa,otrzymywała grube pieniądze a ludziom tabletki od bólu nie kazała podawać,by umierali jak Chrystus,w cierpieniu,sama jednak leczyła się w dobrej klinice.A wolontariuszom i przekazującym należy podziękować.

    Ocena komentarza: warty uwagi (3) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)