Piątek, 25 maja 2018. Imieniny Borysa, Magdy, Marii-Magdaleny

Najładniejsza palma seniorek z Zielonej

2013-03-28 08:36:08 (ost. akt: 2013-03-28 08:37:40)
Jury wybiera najładniejszą palmę

Jury wybiera najładniejszą palmę

Autor zdjęcia: fot. ssslgd

Podziel się:

Klub Seniora z Zielonej zajął I miejsce w konkursie na najładniejszą palmę. Konkurs był zorganizowany przy okazji Wystawy Wielkanocnej w Glinojecku.

Ewa Jabłońska
e.jablonska@kurierzurominski.pl

W sobotę 16 marca Stowarzyszenie Społecznej Samopomocy zorganizowało Wystawę Wielkanocną. Wystawa w tym roku było zorganizowana przez Stowarzyszenie po raz drugi. W ubiegłym roku odbyła się w Zielonej, a w tym roku w Glinojecku. Na imprezie zaprezentowało się 22 wystawców. Wśród nich były kluby seniora, gminne ośrodki kultury, koła gospodyń wiejskich oraz szkoły. Uczestnicy wystawy zaprezentowali ozdoby świąteczne wykonane różnymi technikami i tradycyjne potrawy Wielkanocne. Tradycyjnie wystawie towarzyszyła degustacja potraw i kiermasz. Odbyły się również konkursy na najsmaczniejszą potrawę i najładniejszą palmę. Pierwsze miejsce w konkursie na najładniejszą palmę zajął Klub Seniora z Zielonej, a drugie miejsce dzieci z sekcji plastycznej Gminnego Ośrodka Kultury w Kuczborku filia w Zielonej. Przypominamy, że na Wystawie Wielkanocnej w ubiegłym roku seniorki z Zielonej zajęły pierwsze miejsce w konkursie na najładniejszą ozdobę wielkanocną.

Komentarze (3) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. Piąteczka #1041051 | 178.42.*.* 1 kwi 2013 21:38

  A jak będziesz nieuleczalny np. na główkę to kiedy lekarz zapłatę otrzyma? Nie opowiadaj pierdół o tych gwarancjach bo wiesz doskonale a możne i nie ,że każdy nowy produkt wystawiony do sprzedaży gwarancję posiada , którą jeszcze za odpowiednia opłatą możesz przedłożyć. Zgadzasz się z tym czy masz jakieś wątpliwości?

  ! - + odpowiedz na ten komentarz

 2. Wiśnia #1038285 | 46.112.*.* 29 mar 2013 07:41

  Gwarancji wszędzie brak. Jak idziesz do lekarza to po to aby cię doprowadził do zdrowia. Jak się nie pozna na chorobie to może nawet zaszkodzić. Lekarze powinni brać kasę za efekty leczenia a nie za wizytę.

  Ocena komentarza: warty uwagi (2) ! - + odpowiedz na ten komentarz

 3. Pokręt #1038278 | 31.175.*.* 29 mar 2013 07:21

  A może by tak seniorzy opowiedzieli cos więcej o urokach życia?Jak im leci na emeryturce,czy dzieciaki na ich utrzymaniu jeszcze?O dostępie do lekarzy,czy na lekarstwa starcza?Może mają swoją lecznicę podobną do rządowej. Zostało sie modlic ale cuda uzdrowienia zdarzają sie niezmiernie rzadko u osób na emeryturze.Należałoby jechac do Watykanu ale duze koszty,Głódź mówił,że przelot i kiepskie żarcie to 1650 zł.Za modlitwę w dobrym miejscu tez trzeba zapłacić a gwarancji brak.

  Ocena komentarza: warty uwagi (3) ! - + odpowiedz na ten komentarz