Czwartek, 24 maja 2018. Imieniny Joanny, Zdenka, Zuzanny

MMA. Dziesiąta pozycja Łebkowskiego

2013-03-30 12:00:00 (ost. akt: 2013-03-29 08:53:40)
Zawodnik MMA z Żuromina Kamil Łebkowski

Zawodnik MMA z Żuromina Kamil Łebkowski

Autor zdjęcia: fot. zbiory prywatne

Podziel się:

Kamil Łebkowski w najnowszym rankingu MMA w kategorii featherweight (kategoria piórkowa, 66 kg) znalazł się na dziesiątym miejscu. W porównaniu z poprzednim rankingiem jest to spadek o dwie pozycje.

Michał Osiecki
m.osiecki@kurierzurominski.pl

W najnowszym zestawieniu sporządzonym przez redaktorów serwisu mmarocks.pl jest sporo zmian w kategorii featherweight. Jest to drugi ranking w tym roku. Waga piórkowa, która z racji występów Kamila Łebkowskiego jest najbardziej interesująca dla kibiców z powiatu żuromińskiego ma nowego lidera. Jest nim Anzor Azhiev, który walczył ostatnio z Pavlem Svobodą na KSW 22. Tuż za jego plecami plasują się Sebastian Romanowski i Krzysztof Klaczek. Żurominianin Kamil Łebkowski, zawodnik MMA Okniński Team spadł w tej klasyfikacji o dwie pozycje. Aktualnie plasuje się na dziesiątym miejscu. Kamil Łebkowski od ostatniego notowania rankingu wagi piórkowej, w którym został sklasyfikowany na ósmej pozycji nie walczył. Jego walka z piątym wtedy Januszem Staszewskim w Międzyrzecu Podlaskim została odwołana. Szansę na zaprezentowanie swoich umiejętności „Bomba” będzie miał już 19 kwietnia. Wtedy na gali Profesjonalnej Ligi MMA zmierzy się z Jackiem Wojnickim. Relację z całej gali przeprowadzi Orange Sport.
W innych kategoriach na czele nie było wielkich zmian. W swoich kategoriach wagowych nadal prowadzą m.in. w wadze do 93 kg Jan Błachowicz, w wadze do 84 kg Mamed Chalidow, a w wadze do 77 kg Aslambek Saidow.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB