Piątek, 25 maja 2018. Imieniny Borysa, Magdy, Marii-Magdaleny

Piłka nożna. Weekend bez gry ligowej i sparingu

2013-03-31 12:00:00 (ost. akt: 2013-03-29 09:19:31)
Mecz z Soną na boisku w Bieżuniu odbył się w rundzie jesiennej

Mecz z Soną na boisku w Bieżuniu odbył się w rundzie jesiennej

Autor zdjęcia: fot. mo

Podziel się:

Wkra Bieżuń w miniony weekend miała zainaugurować zmagania ligowe. Wielkim zwolennikiem rozegrania pierwszej kolejki był zespół Sony Nowe Miasto. Niestety boiska sztuczne w Kraszewie i Ciechanowie nie mogły przyjąć zespołów.

Michał Osiecki
m.osiecki@kurierzurominski.pl

Zmagania drugiej kolejki Ligi Okręgowej zostały przełożone. Wkra Bieżuń i Sona Nowe Miasto chciały skorzystać jednak z furtki, którą Ciechanowsko-Ostrołęcki Związek Piłki Nożnej pozostawił klubom i rozegrać swoje spotkanie. Pierwotnie mecz miał odbyć się na boisku ze sztuczną płytą w Kraszewie jednak boisko to nie było w pełni przygotowane do rozgrywania spotkań mistrzowskich. Włodarze Sony, jako gospodarza zawodów zabiegali także, by spotkanie rozegrać w Ciechanowie. Niestety jedynym wolnym terminem do rozegrania spotkania była niedziela (24.03) godz. 20:30. Ze względu na późną porę i warunki atmosferyczne panujące na zewnątrz o tej porze zarząd klubu z Bieżunia nie wyraził zgody na rozegranie tego meczu. Całe zamieszanie ze spotkaniem ligowym uniemożliwiło bieżunianom rozegranie spotkania kontrolnego.
- Ten weekend mieliśmy wolny. Nie trenowaliśmy, nie graliśmy sparingu. Sporo klubów również miało wolne terminy, nie widzę w tym nic złego. Był to czas na odpoczynek – mówi szkoleniowiec Wkry Marek Kubiński.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB