Poniedziałek, 18 czerwca 2018. Imieniny Elżbiety, Marka, Pauli

Piłka nożna. Wzmocnienie Wkry przed ligową wiosną

2013-04-07 12:00:00 (ost. akt: 2013-04-05 11:14:50)
Paweł Baca (z prawej) wróci na ligowe boiska

Paweł Baca (z prawej) wróci na ligowe boiska

Autor zdjęcia: fot. mo

Podziel się:

Paweł Baca zostanie odwieszony przez Ciechanowsko-Ostrołęcki Związek Piłki Nożnej. To duże wzmocnienie zespołu Marka Kubińskiego przed rundą wiosenną sezonu 2012/2013. Choć oficjalne pismo do klubu jeszcze nie dotarło, decyzja jest już przesądzona.

Michał Osiecki
m.osiecki@kurierzurominski.pl

Wydział Gier, Wychowania i Dyscypliny Ciechanowsko-Ostrołęckiego Związku Piłki Nożnej skróci karę Pawła Bacy. Z dwóch lat zawieszenia w prawach zawodnika gracz Wkry odbył karę jednego roku. W związku z pismem, które Miejski Klub Sportowy Wkra Bieżuń wystosował do Związku, ten postanowił pochylić się nad sprawą i uznał, że są podstawy, aby karę skrócić. Przypomnijmy, w ubiegłym roku Związek ukarał piłkarza zawieszeniem na dwa lata za naruszenie nietykalności cielesnej sędziego podczas spotkania z Koroną HiD Ostrołęka. Dla Wkry to bardzo dobra informacja i duże wzmocnienie składu. Wiosną Paweł Baca z pewnością przyda się walczącemu o awans do IV ligi zespołowi. Oficjalne pismo z informacją o skróceniu kary jeszcze do klubu nie dotarło, ale jak mówią ludzie blisko związani z Ciechanowsko-Ostrołęckim Związkiem Piłki Nożnej decyzja już zapadła, a pismo lada dzień dotrze do klubu.

Komentarze (3) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Pokręt #1055341 | 5.173.*.* 14 kwi 2013 22:15

    Pięknie walczy,nie wiem czy znokautował sędziego czy pogłaskał,sędziowie są bezkarni na boisku i należy ich z błędu wyprowadzić,oby więcej takich Baców grało w kadrze to w eliminacjach z grupy by się wyszło.

    Ocena komentarza: poniżej poziomu (-1) ! - + odpowiedz na ten komentarz

  2. znajomy. #1049985 | 78.88.*.* 10 kwi 2013 09:37

    I bardzo dobrze ,że Paweł wraca. To chłopak z powiatu , mało tego z gminy bieżuń. Grał i w Żurominie i W Bieżuniu ,którego jest wychowankiem. Będzie walczył i gryzł trawe za swój klub a nie jak najemnicy!

    Ocena komentarza: poniżej poziomu (-1) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)