Czwartek, 24 maja 2018. Imieniny Joanny, Zdenka, Zuzanny

Liga Kuriera – notowanie VI

2013-04-10 11:14:56 (ost. akt: 2013-04-10 23:56:26)

Podziel się:

Kolejna kolejka Ekstraklasy za nami. A po niej VI notowanie Ligi Kuriera. Dziś sporo przetasowań i zmiana na pozycji lidera. Na I miejsce wskoczył zespół „Rosarium Virgin” Sebastiana Redy, a za nim znajduje się drużyna naszego redakcyjnego eksperta Michała Osieckiego „Alcatraz”, dopiero na trzecim miejscu plasuje się dotychczasowy lider „Chłopcy z Reymonta” Dominika Budzińskiego.

redakcja@kurierzurominski.pl

W ekstraklasie bez większych niespodzianek. Legia i Lech zwyciężyły, a w pozostałych pojedynkach mógł paść każdy wynik. Świetnie punktował Robert Demjan, para obrońców z Lecha Wołąkiewicz, Kamiński, Stępiński i Wawrzyniak, ale prawdziwym królem polowania był Mirosław Radowicz z Legii. Ci, którzy w naszej lidze wybrali go na kapitana, otrzymali po 24 punkty.

W Lidze Kuriera znów błysnął zespół Michała Osieckiego „Alcatraz”, który zdobył 69 punktów. To najlepszy wynik w naszej lidze w tej kolejce. Aż 5 drużyn w pierwszej dziesiątce, to drużyny Kuriera zespoły Adama Ejnika redaktora naczelnego zajmują miejsca 5., 7. i 9., natomiast Michała Osieckiego 2. i 4 W naszej lidze zrobiło się naprawdę ciasno i każdy ma szansę na końcowy sukces.

Przypomnijmy: dzięki stronie fantasyliga.wp.pl stworzyliśmy ligę menadżerów. Czytelnicy Kuriera wybierają piłkarzy do swojej drużyny, a piłkarze na boiskach Ekstraklasy zdobywają dla nich punkty.
W zabawie stworzyliśmy własną Ligę, którą opisaliśmy: Żuromińska liga fanatyków piłki nożnej. Bez względu na wiek, płeć i klubowe preferencje. Do naszej zabawy przyłączyły się już 69 drużyn.

Tabela Ligi Kuriera

1. Rosarium Virgin (Sebastian Reda) 294
2. Alcatraz (Michał Osiecki) 289
3. Chłopcy z Reymo (Dominik Budziński) 288
4. Unitra (Michał Osiecki) 282
5. Żuromin (Adam Ejnik) 282
6. THE_BLAZZERS (Piotr Sugalski) 278
7. Wkra (Adam Ejnik) 277
8. Husaria Gdańsk (Paweł Sugalski) 269
9. Moje Miasto Ż (Adam Ejnik) 269
10. Artex Dachy (Bartosz Budziński) 265

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB