Czwartek, 24 maja 2018. Imieniny Joanny, Zdenka, Zuzanny

Piłka nożna. Wel lepszy niż Boruta

2013-04-13 12:00:00 (ost. akt: 2013-04-12 08:25:51)
„Boruciarze” przegrali z Welem Lidzbark

„Boruciarze” przegrali z Welem Lidzbark

Autor zdjęcia: fot. arch.

Podziel się:

Bramki Dariusza Borzyma i Huberta Dobrzyńskiego nie pomogły. W ostatnim spotkaniu kontrolnym rozegranym na sztucznej płycie boiska w Ciechanowie Boruta Kuczbork uległa Welowi Lidzbark Welski 2:4.

Michał Osiecki
m.osiecki@kurierzurominski.pl

Na zakończenie, wydawałoby się, okresu przygotowawczego podopieczni Mariusza Kołakowskiego rozegrali spotkanie kontrolne z Welem Lidzbark Welski. Rywal Boruty Kuczbork to zespół występujący w warmińsko-mazurskiej A-klasie. W spotkaniu z „Boruciarzami” rywale z Warmii wznieśli się na wyżyny swoich umiejętności i wysoko postawili poprzeczkę graczom z Kuczborka. Na sztucznej płycie boiska w Ciechanowie oglądaliśmy bardzo dobre zawody.
Zarówno jedna jak i druga drużyna prezentowała się dość dobrze. To jednak skuteczność zadecydowała o tym, kto po dziewięćdziesięciu minutach spędzonych na murawie zejdzie z niej jako zwycięzca. Lepszą skuteczność w tym spotkaniu zaprezentowali gracze Welu Lidzbark. Mariusz Kauer musiał czterokrotnie wyjmować piłkę z siatki po strzałach zawodników rywali. Podopiecznym Mariusza Kołakowskiego udało się dwukrotnie znaleźć sposób na bramkarza rywali. Do siatki trafił najpierw środkowy defensor zespołu z Kuczborka Dariusz Borzym. Autorem drugiego trafienia był natomiast Hubert Dobrzyński.


Boruta Kuczbork – Wel Lidzbark 2:4
Borzym, Dobrzyński

Skład: Kauer - Rybak (Ławicki M.), Markiewicz, Borzym, Suchoparski (Kieczmer) - Balcerzak (Kuskowski), Golian, Ławicki A., Reks - Dobrzyński, Ulatowski

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB