Czwartek, 21 czerwca 2018. Imieniny Alicji, Alojzego, Rudolfa

MMA. Dam popis umiejętności

2013-04-19 10:30:20 (ost. akt: 2013-04-19 10:34:10)

Podziel się:

Przygotowania do walki odbywał w Anglii. Wielogodzinne, często mordercze treningi przygotowały go do kolejnej walki. Ta już w najbliższy piątek. Kamil Łebkowski na zawodowym ringu mieszanych sztuk walki zmierzy się z Jackiem Wojnickim. – Jestem w szczycie formy i zamierzam dać popis swoich umiejętności – mówi fighter z Żuromina. Transmisja z gali na żywo w kanale Orange Sport od godziny 19:00.

Michał Osiecki
m.osiecki@kurierzurominski.pl

Już w najbliższy piątek swoją kolejną walkę na zawodowym ringu MMA stoczy żurominianin Kamil Łebkowski. Zawodnik Okniński Team do swojej walki przygotowywał się na Wyspach Brytyjskich. W Anglii, w Evesham, szlifował swoją formę.
- Cały okres przygotowawczy spędziłem w Evesham. Byłem tam od końca lutego. W klubie odbywałem około jedenastu treningów w tygodniu. Dodatkowo ćwiczyłem także, jak zawsze zresztą przed walką, we własnym zakresie – opisuje swoje przygotowania popularny „Bomba”.

Żurominianin ma za sobą mnóstwo sparingów.

- Sparowałem praktycznie trzy, cztery razy w tygodniu. W gymie Iron Mann było dużo zawodników w mojej kategorii wagowej również przygotowujących się do walk, więc postanowiłem, jak najwięcej korzystać z takiej okazji – tłumaczy.
Dodaje również, że dużo pracował z silniejszymi przeciwnikami, dzięki którym miał poprawić obronę przed obaleniami, a także pracował nad wykorzystaniem klatki do skuteczniejszej walki i nad zapasami.

W szczycie formy

W trakcie przygotowań do najbliższej walki Łebkowski wykonał ogrom pracy.
- Jest wiele płaszczyzn i na każdą trzeba poświęcić dużo czasu, żeby być dobrym. Na swoje słabsze płaszczyzny natomiast trzeba poświęcić dwa razy tyle pracy, więc nie jest łatwo – tłumaczy.
Łebkowski czuje się jednak świetnie i zapowiada, że w piątek przed szeroką publicznością zaprezentuje się z jak najlepszej strony.
- Jestem w szczycie formy i zamierzam dać popis swoich umiejętności – mówi fighter z Żuromina.

Po raz pierwszy na żywo w telewizji

Jak pisze o PLMMA portal fightsport.pl jest to kuźnia młodych talentów, co powoduje niezwykle emocjonujące pojedynki. Dlatego też całą galę po raz pierwszy będzie można zobaczyć na żywo w telewizji. Transmisję poprowadzi telewizja Orange Sport.
- Ze swojej strony chciałbym zaprosić wszystkich do oglądania mojej walki w hali w Legionowie, a także przed telewizory do kanału Orange Sport, gdzie będzie można na żywo obejrzeć transmisję z walki – zachęca Kamil Łebkowski.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB