Wtorek, 22 maja 2018. Imieniny Emila, Neleny, Romy

Prace w Zieluniu trwają

2013-04-25 09:00:30 (ost. akt: 2013-04-25 09:17:46)
Prace w Zieluniu trwają

Prace w Zieluniu trwają

Podziel się:

W Zieluniu trwają prace nad realizacją zadania pod nazwą „Zagospodarowanie przestrzeni centrum wsi Zieluń”. Pracownicy firmy Kar-Bruk z Lubowidza wykonają m.in. nowe alejki, a także posadzą nowe drzewa i krzewy.

Michał Osiecki
m.osiecki@kurierzurominski.pl

W Zieluniu praca wre. Pracownicy firmy Kar-Bruk wykonują zadanie pod nazwą „Zagospodarowanie przestrzeni centrum wsi Zieluń”. Inwestycja ta ma zmienić, częściowo, obliczę wsi i być miejscem odpoczynku, spotkań dla miejscowej ludności. W nowym parku pracownicy firmy najpierw zajmą się rozbiórką istniejącego ogrodzenia skweru, a także rozbiorą utwardzenie z płyt chodnikowych, a w zamian za to wykonają m.in. alejki czy też nasadzenia zieleni. Postawione zostaną tam także ławeczki. W planach jest też wyposażenie terenów rekreacyjnych. Lubowidzki magistrat w drodze przetargu wyłonił wykonawcę tego przedsięwzięcia. Za kwotę 43 997,50 złotych prace wykonuje miejscowa firma Kar-Bruk. Inwestycja ma zakończyć się do końca sierpnia.

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. z Zielunia #1070120 | 83.6.*.* 29 kwi 2013 18:04

    Praca na pewno będzie skończona do wyborów. Jakoś to wszystko marnie wygląda- ale nabierze rumieńców przed wyborami i znów będą obietnice- ZROBIMY WSZYSTKO- ale Zielun już to zna i nie damy sie nabrać.

    Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz