Niedziela, 20 maja 2018. Imieniny Bazylego, Bernardyna, Krystyny

Liga Kuriera – notowanie VIII

2013-04-26 08:46:27 (ost. akt: 2013-04-26 08:48:11)

Podziel się:

Rozpoczynamy podsumowanie ósmego notowania Ligi Kuriera. W czołówce znów doszło do zmian. Wprawdzie pierwsze dwie pozycje wciąż pozostają bez zmian – na czele jest Alcatraz Michała Osieckiego, a tuż za nim Rosarium Virgin Sebastiana Redy, to na kolejne miejsca wdrapały się zespoły Wkra i Żuromin redaktora naczelnego Kuriera Adama Ejnika. Na szóste miejsce spadli Chłopcy z Reymo Dominika Budzińskiego. Zespół ten w poprzedniej kolejce był trzeci.

Sześćdziesiąt trzy punkty to najlepszy wynik osiągnięty przez zespół zgłoszony do Ligi Kuriera. ŻuromińskaWisła, bo tak nazywa się zespół prowadzony jest przez Dominika Budzińskiego. W tym zespole kapitanem był Wladimer Dwaliszwili, który w minioną sobotę poprowadził zespół Legii Warszawa do zwycięstwa nad Pogonią. Jego zdobyty gol, a także wywalczony rzut karny ma odzwierciedlenie w ligowej punktacji. Bardzo dobrze punktowali także Paweł Golański z Korony Kielce (10 pkt) i Kasper Hamalainen z Lecha (8 punktów). Niewiele mniej punktów w minionej kolejce (59) zdobył zespół Wkra Adama Ejnika, który to dołączył do podium. W zespole tym znajdowali się dobrze punktujący Dwaliszwilii, Lovrencsics, a także Golańskiego. Ci gracze trafili także do dream teamu 23 kolejki T-Mobile Ekstraklasy.

Już w piątek najbliższa kolejka i kolejna dawka piłkarskich emocji.
Przypomnijmy: dzięki stronie fantasyliga.wp.pl stworzyliśmy ligę menadżerów. Czytelnicy Kuriera wybierają piłkarzy do swojej drużyny, a piłkarze na boiskach Ekstraklasy zdobywają dla nich punkty.
W Zabawie stworzyliśmy własną Ligę, którą opisaliśmy: Żuromińska Liga fanatyków bez względu na wiek, płeć i klubowe preferencje. Do naszej zabawy przyłączyło się już 70 drużyn.

TABELA LIGI KURIERA
1. Alcatraz (Michał Osiecki) 403 pkt
2. Rosarium Virgin (Sebastian Reda) 392 pkt
3. Wkra (Adam Ejnik) 391 pkt
4. Żuromin (Adam Ejnik) 391 pkt
5. Unitra (Michał Osiecki) 381 pkt
6. Chłopcy z Reymo (Dominik Budziński) 380 pkt
7. THE_BLAZZERS (Piotr Sugalski) 375 pkt
8. Husaria Gdańsk (Paweł Sugalski) 370 pkt
9. FC Toruniak (Bartek Gromelski) 368 pkt
10. Artex Dachy (Bartosz Budziński) 367 pkt

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB