Piątek, 25 maja 2018. Imieniny Borysa, Magdy, Marii-Magdaleny

Liga Kuriera – kolejne notowanie

2013-05-08 08:23:31 (ost. akt: 2013-05-08 08:26:26)

Podziel się:

Przed nami kolejne notowanie Ligi Kuriera. W czołówce wciąż te same zespoły, ale najważniejsza zmiana dotyczy pozycji lidera naszej zabawy.

Na czoło stawki wysunął się zespół Wkra redaktora naczelnego Kuriera Adama Ejnika. Zespół ten wyprzedza zaledwie o punkt Alcatraz (menadżer Michał Osiecki). Kolejne miejsca z większą już stratą do prowadzących zajmują kolejno Żuromin, Rosarium Virgin i Chłopcy z Reymo.
Zespół Wkra zanotował znakomity wynik w bieżącej kolejce i przesunął się z trzeciej lokaty na miejsce pierwsze. Zdobyte aż sześćdziesiąt siedem punktów pozwoliło na wyprzedzenie stawki. W zespole na minioną kolejkę znaleźli się strzelcy bramek – Korzym, Demjan i Papadopulos. Bardzo dobrze punktowali asystenci przy bramkach Lovrencsics i Golański. Czyste konto zachował Zubas. W grze tak jak w życiu potrzebna była też doza szczęścia. Kapitan tego zespołu Tomasz Brzyski nie wystąpił w tej kolejce, ale jego miejsce i opaskę kapitana przejął Seweryn Michalski zbierając 12 punktów dla zespołu.


Już w piątek najbliższa kolejka i kolejna dawka piłkarskich emocji.
Przypomnijmy: dzięki stronie fantasyliga.wp.pl stworzyliśmy ligę menadżerów. Czytelnicy Kuriera wybierają piłkarzy do swojej drużyny, a piłkarze na boiskach Ekstraklasy zdobywają dla nich punkty.
W Zabawie stworzyliśmy własną Ligę, którą opisaliśmy: Żuromińska Liga fanatyków bez względu na wiek, płeć i klubowe preferencje. Do naszej zabawy przyłączyło się już 70 drużyn.

TABELA LIGI KURIERA
1. Wkra (Adam Ejnik) 514 pkt
2. Alcatraz (Michał Osiecki) 513 pkt
3. Żuromin (Adam Ejnik) 497 pkt
4. Rosarium Virgin (Sebastian Reda) 481 pkt
5. Chłopcy z Reymo (Dominik Budziński) 480 pkt
6. Husaria Gdańsk (Paweł Sugalski) 473 pkt
7. Unitra (Michał Osiecki) 471 pkt
8. THE_BLAZZERS (Piotr Sugalski) 465 pkt
9. FC Toruniak (Bartek Gromelski) 454 pkt
10. FC Żuromin 2013 (Maldini) 453 pkt

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB