Czwartek, 24 maja 2018. Imieniny Joanny, Zdenka, Zuzanny

Piłka nożna. Watkowski razy dwa

2013-05-11 12:00:00 (ost. akt: 2013-05-10 09:35:58)
Bartłomiej Watkowski poprowadził Borutę do zwycięstwa

Bartłomiej Watkowski poprowadził Borutę do zwycięstwa

Autor zdjęcia: Michał Osiecki

Podziel się:

Bartłomiej Watkowski został bohaterem spotkania z Wieczfnianką Wieczfnia. Podopieczny Mariusza Kołakowskiego dwukrotnie w tym spotkaniu trafił do siatki zespołu rywala. „Boruciarze” pokonali Wieczfniankę Wieczfnia 2:1.

Michał Osiecki
m.osiecki@kurierzurominski.pl

Spotkanie z ostatnią w tabeli ligowej Wieczfnianką Wieczfnia Kościelna miało być dla piłkarzy Boruty Kuczbork dobrym momentem na przełamanie. „Boruciarze”, choć pojechali na bardzo ciężki teren do Wieczfni, liczyli, że uda im się tego dnia przełamać złą passę i odnieść pierwsze zwycięstwo w rundzie wiosennej. Do tego ważnego spotkania niezwykle zmotywowani przystąpili także piłkarze Wieczfnianki. Gospodarze, którzy liczą jeszcze na dogonienie rywali i uchronienie się przed degradacją do niższej ligi, muszą zdobywać punkty. Dlatego też to spotkanie było bardzo ważne zarówno dla jednej jak i drugiej drużyny.
Ostatecznie lepsi okazali się piłkarze Mariusza Kołakowskiego. Piłkarze z ulicy Mickiewicza za sprawą Bartłomiej Watkowskiego zdobyli dwie bramki i wygrali 2:1. Rywale zdołali zdobyć tylko jedno trafienie. Skorzystali oni z błędu defensora.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB