Niedziela, 20 maja 2018. Imieniny Bazylego, Bernardyna, Krystyny

Liga Kuriera – kolejne notowanie

2013-05-16 08:27:30 (ost. akt: 2013-05-16 08:29:24)

Podziel się:

W Lidze Kuriera nie odnotowaliśmy większych zmian. W dziesiątce pozycjami zamieniły się tylko zespoły Husaria Gdańsk i Unitra. Czołówka pozostaje bez zmian. Lider - Wkra - powiększył przewagę nad drugim zespołem – Alcatraz - do trzech punktów. Obie ekipy coraz bardziej uciekają reszcie stawki.

Liderująca Wkra i depczący jej po piętach Alcatraz mają za sobą bardzo dobrą kolejkę notując odpowiednio 66 i 64 punkty. W tym tygodniu nie był to jednak najlepszy wyniki. W tym tygodniu najlepszy wynik zanotował Damian Walczak i jego drużyna Lenese. Dzięki takiej zdobyczy punktowej zespół ten przesunął się w naszej klasyfikacji i puka do bram pierwszej dziesiątki. Aktualnie 505 punktów, które łącznie zgromadził zespół pozwala na zajecie jedenastej pozycji. Menadżer zespołu Lenese idealnie trafił z kapitanem na minioną kolejkę. Gergo Lovrencsics, zawodnik Lecha Poznań, zaliczył dobre spotkanie. Przypieczętował bramką okazałe zwycięstwo swojego zespołu i zdobył dziesięć punktów. Bonifikata za pozycję kapitana pozwoliła podwoić ten wynik.
Mimo dobrego wyniku Lovrencsics nie znalazł się w Dream Teamie kolejki. Wśród pomocników zabrakło dla niego miejsca. Te zajęli strzelcy dwóch bramek Michał Chrapek (Wisła Kraków) i Dalibor Stevanović (Śląsk Wrocław), a także Mateusz Mak (GKS), Łukasz Janoszka i Marek Zieńczuk (obaj Ruch Chorzów). Najlepsi w tej kolejce byli spośród obrońców – Tomasz Jodłowiec, Hubert Wołąkiewicz, Oleg Szeweluchin i Tomasz Kędziora. Najlepszym bramkarzem był Michał Miśkiewicz, w ataku, jako jedyny wysunięty napastnik Pavel Sultes.
Najbliższa kolejka w T-Mobile Ekstraklasie może okazać się kluczowa. W sobotę hit wiosny. Przy Łazienkowskiej Legia zagra z Lechem. Mecz ten może wiele zmienić także w naszej zabawie. Kto postawi na Legię, a kto na Lecha? Przekonamy się już niebawem.

Przypomnijmy: dzięki stronie fantasyliga.wp.pl stworzyliśmy ligę menadżerów. Czytelnicy Kuriera wybierają piłkarzy do swojej drużyny, a piłkarze na boiskach Ekstraklasy zdobywają dla nich punkty.
W Zabawie stworzyliśmy własną Ligę, którą opisaliśmy: Żuromińska Liga fanatyków bez względu na wiek, płeć i klubowe preferencje. Do naszej zabawy przyłączyły się już 72 drużyny.

TABELA LIGI KURIERA
1. Wkra (Adam Ejnik) 580 pkt
2. Alcatraz (Michał Osiecki) 577 pkt
3. Żuromin (Adam Ejnik) 551 pkt
4. Rosarium Virgin (Sebastian Reda) 536 pkt
5. Chłopcy z Reymo (Dominik Budziński) 532 pkt
6. Unitra (Michał Osiecki) 526 pkt
7. Husaria Gdańsk (Paweł Sugalski) 521 pkt
8. THE_BLAZZERS (Piotr Sugalski) 515 pkt
9. FC Toruniak (Bartek Gromelski) 512 pkt
10. FC Żuromin 2013 (Maldini) 509 pkt

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB