Niedziela, 20 maja 2018. Imieniny Bazylego, Bernardyna, Krystyny

MMA. Kamil „Bomba” Łebkowski wraca na zwycięski szlak

2013-05-18 12:00:00 (ost. akt: 2013-05-17 09:24:39)
Kamil Łebkowski zwyciężył w kolejnej walce

Kamil Łebkowski zwyciężył w kolejnej walce

Autor zdjęcia: fot. zbiory prywatne

Podziel się:

Bardzo szybko po ostatniej przegranej podniósł się Kamil Łebkowski. Popularny „Bomba” już tydzień później walczył na PLMMA 15. i odniósł kolejne zawodowe zwycięstwo. Decyzją sędziów okazał się lepszy od Sylwestra Madeja.

Michał Osiecki
m.osiecki@kurierzurominski.pl

- Wrócę silniejszy - zapowiadał po swojej ostatniej walce Kamil Łebkowski. Dwudziestopięcioletni zawodnik silniejszy wrócił bardzo szybko. Już nieco ponad tydzień po przegranym pojedynku z Jackiem Wojnickim w oktagonie stanął Kamil Łebkowski.
Naprzeciw żurominianina mogliśmy oglądać zawodnika Copacabana Kielce Sylwestra Madeja. Walka rozpoczęła się od uderzeń w stójce, ale po minucie „Bomba” miał już swojego rywala na plecach. Zrezygnował jednak z walki w parterze. W końcowej fazie pierwszego starcia Łebkowski bardzo mocno zaatakował rywala będącego w parterze. Wyprowadził dużo ciosów, a Madeja od dalszej lawiny uderzeń uratował gong kończący zmagania. W kolejnych rundach żurominianin potwierdził swoją dominację. Madej przyjął wiele mocnych ciosów, ale nie dał się znokautować. Sam próbował również zaatakować Łebkowskiego. Próby nie były udane. Ostatecznie zawodnicy walczyli trzy pełne rundy, a o wszystkim zadecydowali sędziowie. Orzekli oni jednogłośnie zwycięstwo Kamila „Bomby” Łebkowskiego.

Decyzja sędziów nie mogła być inna jak zwycięstwo Łebkowskiego

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB