Niedziela, 20 maja 2018. Imieniny Bazylego, Bernardyna, Krystyny

Piłka nożna. Legioniści wygrywają w Kuczborku

2013-05-26 12:00:00 (ost. akt: 2013-05-24 09:11:29)
Kadr z meczu Boruta – Legia

Kadr z meczu Boruta – Legia

Podziel się:

Boruta Kuczbork rozgrywająca swoje mecze w Mazowieckiej Lidze Trampkarzy przegrała z Legią Warszawa. W spotkaniu rozegranym w Kuczborku gracze ze stolicy nie dali szans młodym zawodnikom Mariusza Kawczyńskiego, wygrywając 7:1.

Michał Osiecki
m.osiecki@kurierzurominski.pl

Piłkarze Boruty Kuczbork rocznik 1998 w środę gościli u siebie w ramach rozgrywek Mazowieckiej Ligi Trampkarzy Legię Warszawa. Zespół ze stolicy kraju, w składzie którego występuje kilku reprezentantów kraju w swojej kategorii wiekowej, nie dał większych szans zespołowi Mariusza Kawczyńskiego.
Gospodarze rozpoczęli lekko zestresowani. Grali niedokładnie i bardzo nerwowo. Z upływem czasu jednak wiodło się im coraz lepiej. Po stracie pierwszego gola zareagowali bardzo dobrze. Zaatakowali pressingiem rywali i wykorzystali błąd defensora Legii. Bartosz Oleksa wywalczył piłkę i wyszedł sam na sam z bramkarzem gości, po czym uderzył celnie do siatki. Po zdobyciu bramki wyrównującej gospodarze nabrali wiary we własne umiejętności i jeszcze zaatakowali. Niestety bramki to już nie przyniosło. Skuteczniej atakowała natomiast Legia. Do przerwy legioniści trafili jeszcze dwa razy. Po przerwie dołożyli kolejne cztery trafienia i wyjechali z Kuczborka z kompletem punktów.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB