Poniedziałek, 21 maja 2018. Imieniny Jana, Moniki, Wiktora

Brudnice. I miejsce „Dworku nad Wkrą”

2013-05-30 09:20:22 (ost. akt: 2013-05-30 09:24:47)

Podziel się:

Brudnicki „Dworek nad Wkrą” zdobył I nagrodę w konkursie „Najciekawsza oferta agroturystyczna”. Organizatorem konkursu jest ciechanowskie Stowarzyszenie Społecznej Samopomocy - Lokalna Grupa Działania, która w swych założeniach ma wspierać i dbać o rozwój Obszaru Nadwkrzańskiego. Z kolei w kategorii na lokalny produkt II miejsce zajęła Grupa Taneczna TatankaArt Piotra Wlizły.

Maciej Zaremba
redakcja@kurierzurominski.pl

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania z Ciechanowa było organizatorem konkursu na najciekawszą ofertę agroturystyczną oraz najciekawszy lokalny produkt.
W I kategorii nie miało sobie równych gospodarstwo Zofii Leszczyńskiej i Karola Niziołka – „Dworek nad Wkrą”. Mieszkańcy Brudnic przedstawili wg jury najciekawszą ofertę turystyczną w konkursie.
- Nasze gospodarstwo cały czas się rozwija. Mamy coraz piękniejsze pokoje, plac zabaw dla dzieci, kajaki, ale cały czas główną atrakcją naszego gospodarstwa jest 100 – letni park, czy muzealny dworek – mówi właścicielka gospodarstwa Zofia Leszczyńska.
Właściciele gospodarstwa dużą wagę przywiązują do serwowanych u siebie posiłków: regionalnych, zdrowych, rodzinnych, ekologicznych, a przede wszystkim smacznych.

II miejsce w kategorii lokalnego produktu zajęła z kolei żuromińska Grupa Taneczna TatankaArt prowadzona przez Piotra Wlizłę przygotowująca między innymi Szkołę Młodych Wilków (projekt realizowany na Łazach).
Organizatorzy konkursu ufundowali dla laureatów nagrody pieniężne.

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Pokręt #1099187 | 164.126.*.* 30 maj 2013 12:26

    Czyżby były to efekty działania pana Rejmusa w zwalczaniu bezrobocia w jego powiecie?????Jeśli tak to wielkie dzięki mistrzu,ledwie prelekcja a już pierwsze sukcesy.Wróżę szybkie powołanie do rządu w randze wiceministra do spraw odczytów i zwalczania bezrobocia.

    Ocena komentarza: warty uwagi (3) ! - + odpowiedz na ten komentarz