Niedziela, 20 maja 2018. Imieniny Bazylego, Bernardyna, Krystyny

Piłka nożna. Football Academy gra towarzysko

2013-06-09 12:00:00 (ost. akt: 2013-06-07 09:22:46)
Football Academy ze Sławomirem Peszko

Football Academy ze Sławomirem Peszko

Podziel się:

Trzy turnieje towarzyskie w ostatnim czasie rozegrało Football Academy Żuromin. W Skrwilnie, Drobinie i Wielgiem rywalizowały dzieci z rocznika 2003 i 2004. W najbliższą sobotę na żuromińskim kompleksie Orlik kolejny turniej z udziałem żuromińskiego oddziału akademii.

Michał Osiecki
m.osiecki@kurierzurominski.pl

UKS Skrwa Skrwilno, Wicher Wielgie, Pegaz Drobin i Football Academy Żuromin – te cztery zespoły od początku maja rywalizują ze sobą podczas weekendowych turniejów. Cykl turniejów, oddzielnych dla rocznika 2003 i 2004, rozpoczął się w Skrwilnie, kolejne zmagania odbyły się w Drobinie. Tam gościem specjalnym i wielką niespodzianką dla młodych zawodników była obecność byłego reprezentanta Polski, grającego obecnie w angielskim Wolverhampton Wanderers Sławomira Peszki.
- Są to turnieje czysto towarzyskie – mówi manager żuromińskiego oddziału Football Academy Piotr Retkowski. - Na turniej zabieramy wszystkie dzieci, to ma być dla nich zabawa. W tym momencie nie ma czegoś takiego jak selekcja – dodaje.
Ostatni turniej z cyklu odbędzie się w Żurominie. Na kompleksie Orlik w najbliższą sobotę spotkają się wszystkie cztery zespoły.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB