Czwartek, 24 maja 2018. Imieniny Joanny, Zdenka, Zuzanny

Bieżuń. Wielka frajda dla dzieci

2013-06-11 12:58:44 (ost. akt: 2013-06-11 13:00:35)
Dla dzieci z ZPO w Bieżuniu dyrekcja i rada rodziców zorganizowała Dzień Dziecka

Dla dzieci z ZPO w Bieżuniu dyrekcja i rada rodziców zorganizowała Dzień Dziecka

Autor zdjęcia: Michał Osiecki

Podziel się:

Rada Rodziców i Zespół Placówek Oświatowych w Bieżuniu na parkiecie Hali Sportowej zorganizowali dla swoich uczniów Dzień Dziecka. Uczniowie szkoły podstawowej mogli bawić się m.in. na dmuchanych zjeżdżalniach i w basenie z kulkami.

Michał Osiecki
m.osiecki@kurierzurominski.pl

W środę, 29 maja, został zorganizowany w Zespole Placówek Oświatowych w Bieżuniu Dzień Dziecka. Organizatorami była Rada Rodziców, a także ZPO w Bieżuniu.
- Z organizacji balu karnawałowego pozyskaliśmy sporo pieniędzy i w ten sposób, dziś, możemy zorganizować dla was Dzień Dziecka – mówiła przewodnicząca rady rodziców Nina Pachniewska.
Cała impreza została zorganizowana w hali sportowej w Bieżuniu.
- O wiele efektowniej wyglądałoby to, gdyby wszystko zorganizowane zostało na boisku – mówi dyrektor placówki Marek Cimochowski. Niestety, ze względu na pogodę nie mogliśmy tego zrobić na powietrzu. Mimo, że dziś jest ładna pogoda to boisko po nocnych opadach deszczu jest bardzo nasiąknięte wodą – tłumaczy decyzję dyrektor.
Dzieci w ciągu kilku godzin zabawy mogły skorzystać ze zjeżdżalni, basenu z kulkami, ścianki wspinaczkowej, rodeo i wielu innych atrakcji.

Komentarze (3) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. ? #1111142 | 12 cze 2013 14:01

    otóż nie, pieniądze pozyskane na balu wystarczyły w całości na organizację Dnia Dziecka, za fundusze z Komitetu są na bieżąco realizowane potrzeby dzieci tj. nagrody za udział w konkursach, nagrody na zakończenie roku szkolnego, zakup rolet do klas itp.

    Ocena komentarza: warty uwagi (2) ! - + odpowiedz na ten komentarz

  2. ............ #1110103 | 11 cze 2013 15:19

    Dzień Dziecka zrobiony był chyba za pieniądze dzieci które zapłaciły na paczki choinkowe i których nie otrzymały i ewentualnie dopłacone z balu karnawałowego.

    Ocena komentarza: poniżej poziomu (-3) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)