Piątek, 25 maja 2018. Imieniny Borysa, Magdy, Marii-Magdaleny

Krzeczanowo. Festyn dla dzieci

2013-06-19 10:01:29 (ost. akt: 2013-06-19 10:03:53)
W zabawie udział brał również wójt Piotr Kostrzewski

W zabawie udział brał również wójt Piotr Kostrzewski

Autor zdjęcia: fot. zbiory prywatne

Podziel się:

Konkurencje sportowe, kiełbaski z grilla, wspólna zabawa i taniec to atrakcje, które czekały na Krzeczanowie na uczestników festynu z okazji Dnia Dziecka.

Ewa Jabłońska
e.jablonska@kurierzurominski.pl

W sobotę 2 czerwca przy świetlicy wiejskiej w Krzeczanowie odbył się festyn z okazji Dnia Dziecka. Uczestniczyli w nim uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Łaszewie oraz mieszkańcy wsi. Dzieciom z okazji ich święta życzenia złożyli: wójt gminy Piotr Kostrzewski, dyrektor Szkoły Podstawowej w Łaszewie Karol Rakowski oraz dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Siemiątkowie Stanisław Pontkowski. Specjalnie dla dzieci strażacy z OSP w Krzeczanowie zademonstrowali jak udziela się pierwszej pomocy oraz inne czynności związane z pracą strażaków. Jedną z atrakcji były również konkurencje sportowe oraz kiełbaski z grilla, lody i napoje, zjeżdżalnie, trampoliny i basen z kulkami. Potem do tańca porwała wszystkich muzyka grana przez dyrektora GOK w Siemiątkowie Stanisława Pontkowskiego.

Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. rutek #1125628 | 83.6.*.* 26 cze 2013 11:08

    ksiądz z tej parafii to jest jakiś żart, on tych ludzi tylko chwali żeby aby ich nie spłoszyć bo mogą przynieśc mniej na tacę, wiary w tym kościele to jest jak na lekarstwo.

    ! - + odpowiedz na ten komentarz

  2. Pokręt #1118349 | 46.113.*.* 19 cze 2013 10:45

    Wielu było z dzieciakami,zabrakło najważniejszego,księdza,który to ma być duszpasterzem a nie fryzjerem swoich owieczek(powiedział Franciszek)

    Ocena komentarza: warty uwagi (2) ! - + odpowiedz na ten komentarz