Piątek, 20 kwietnia 2018. Imieniny Agnieszki, Amalii, Czecha

Lutocin. Spotkanie przedszkolaków na ranczu

2013-06-20 08:52:49 (ost. akt: 2013-06-20 09:05:13)
Wesoła gromadka na festynie w Boguszewcu

Wesoła gromadka na festynie w Boguszewcu

Podziel się:

Dzieci z Przedszkola Samorządowego w Lutocinie 5 czerwca wzięły udział w zabawie zorganizowanej przez wychowawczynie z okazji Dnia Dziecka. Spotkanie odbyło się na ranczu w Boguszewcu dzięki uprzejmości państwa Małgorzaty Czarnomskiej i Pana Marka Góreckiego.

redakcja@kurierzurominski.pl

Wychowankowie przedszkola w Lutocinie wraz ze swoimi rodzicami i wychowawczyniami wzięli udział w spotkaniu zorganizowanym przez panią dyrektor oraz nauczycielki z Przedszkola Samorządowego w Lutocinie. Spotkanie odbyło się na ranczu w Boguszewcu i miało charakter imprezy plenerowej z okazji Dnia Dziecka. Na dzieci i ich rodziców czekało wiele atrakcji, które znajdują się na terenie rancza. Dzieci mogły się bawić w „małpim gaju”, pływać rowerkami wodnymi, skakać na trampolinie, pojeździć na gokartach. W programie imprezy znalazły się także zabawy edukacyjne z chustą animacyjną, malowanie tatuaży, zabawa taneczna przy muzyce oraz zwiedzanie malowniczego terenu.
Oprócz zabaw, dzieci, ich rodzice oraz opiekunowie mogli również skosztować kiełbaski z grilla.
Na koniec imprezy dzieci zostały obdarowane słodyczami ufundowanymi przez pana Brdaka.
-Dziękujemy właścicielom „Rancza” za wielkie serce i wszelkie dobra, jakimi nas obdarowali, sponsorom i sympatykom przedszkola, dla których dobro i szczęście dzieci stanowi wartość priorytetową. Dziękujemy pani dyrektor, nauczycielom, rodzicom oraz personelowi pomocniczemu dzięki którym to spotkanie mogło się odbyć. - mówi jedna z wychowawczyń Przedszkola w Lutocinie, pani Maria Kamińska.

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Pokręt #1119793 | 46.112.*.* 20 cze 2013 15:53

    Zabrakło podziękowań dla księdza,bo go nie było na imprezie(brak kasy),który to powinien być pasterzem dla swoich owiec a nie fryzjerem(powiedział Franciszek)

    ! - + odpowiedz na ten komentarz