Niedziela, 20 maja 2018. Imieniny Bazylego, Bernardyna, Krystyny

Wychowanek Wkry na testach w Legii

2013-06-21 10:46:28 (ost. akt: 2013-06-21 10:47:44)
Karol Podliński miał niezwykle udany sezon

Karol Podliński miał niezwykle udany sezon

Autor zdjęcia: Michał Osiecki

Podziel się:

Karol Podliński, wychowanek Wkry Żuromin, w ubiegłym tygodniu przebywał na testach w Legii Warszawa. Napastnik miał okazje dwukrotnie trenować z zespołami Akademii Piłkarskiej stołecznego klubu.

Michał Osiecki
m.osiecki@kurierzurominski.pl

Niezwykle udane występy w Lidze Okręgowej juniorów młodszych, znakomite występy w finałowym turnieju Coca-Cola Cup, a także na Mazowieckich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej Karola Podlińskiego nie pozostały niezauważone. Młodym napastnikiem Wkry Żuromin zainteresowała się najlepsza drużyna w Polsce Mistrz Polski – Legia Warszawa.
Charakteryzujący się fantastycznymi warunkami fizycznymi (194 centymetry wzrostu) niespełna szesnastoletni napastnik w minionym tygodniu przebywał na testach w stołecznym klubie. Młody zawodnik spędził dwa dni w Warszawie, trenując z zawodnikami Akademii Piłkarskiej pod okiem trenera Tomasza Sokołowskiego (były zawodnik m.in. Stomilu Olsztyn, Ruchu Chorzów i przede wszystkim Legii Warszawa).
- W Warszawie odbyłem dwa treningi – mówi wychowanek Wkry Żuromin Karol Podliński. Zostałem bardzo dobrze przyjęty przez chłopaków, panuje tam świetna atmosfera. W przyszłym tygodniu wracam do Legii na kolejne testy i test-mecze. Czeka mnie też rozmowa z trenerem - tłumaczy Podliński.
Jak potoczy się sprawa ewentualnego transferu będziemy informować na bieżąco. Karolowi zaś życzymy, żeby jak Łukasz Teodorczyk trafił do reprezentacji.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB