Czwartek, 24 maja 2018. Imieniny Joanny, Zdenka, Zuzanny

MMA. Walka Łebkowskiego odwołana

2013-07-07 12:00:00 (ost. akt: 2013-07-05 10:21:41)
Łebkowski znów nie mógł walczyć

Łebkowski znów nie mógł walczyć

Podziel się:

Kamil Łebkowski miał walczyć w minioną sobotę na gali w Białej Podlaskiej Profesjonalna Liga MMA 19 – Polska vs Białoruś. Dwa dni przed galą okazało się, że sobotni rywal „Bomby” nie dojedzie. Czasu na zastąpienie go nie było. Łebkowski w sobotę tylko dopingował kolegów będących w oktagonie.

Michał Osiecki
m.osiecki@kurierzurominski.pl

Profesjonalna Liga MMA 19, a na niej walki pomiędzy zawodnikami z Polski i Białorusi - to wszystko odbyło się w sobotę w Białej Podlaskiej. Na gali mieliśmy także oglądać walkę udziałem żurominianina Kamila Łebkowskiego. Niestety popularny „Bomba” nie pojawił się w oktagonie. Witalij Kostiuczyk sobotni rywal Kamila Łebkowskiego nie przyjechał do Polski. Walka żurominianina na dwa dni przed starciem została odwołana.
Sam zawodnik tak skomentował całe zamieszanie na oficjalnym funpage na facebooku:
- Mimo iż rozumiem, że w życiu zdarzają się sytuacje losowe i są one bez winy kogokolwiek to ta sytuacja przejadła mi się zupełnie. Na dwa dni przed walką okazuje się, że mój przeciwnik nie dojedzie i moja walka w Białej Podlaskiej zostaje odwołana. Nie wiem, czy teraz coś mogłoby mnie bardziej wk…. Mam tylko nadzieję, że szybko dostanę szansę walki na jakiejś gali i będę mógł pokazać, jak dobrze przygotował mnie Łukasz Grochowski do wojny z Białorusinami. Pozostaje mi tylko wspierać moich przyjaciół w narożniku – napisał na funpage zawodnik.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB