Bieżuń. Uzbrojeni funkcjonariusze wtargnęli do Złotej Kurki

2013-07-19 08:36:21 (ost. akt: 2013-07-24 15:56:29)

Funkcjonariusze Centralnego Biura Śledczego w poniedziałek w godzinach południowych osaczyli budynek „Złotej Kurki” w Bieżuniu. Budynku pilnowali uzbrojeni mężczyźni, wewnątrz zaś funkcjonariusze w cywilu zabezpieczali wszelkie dokumenty. Co było przyczyną tej akcji? Nie wiemy. Wierzymy natomiast, że w firmie należącej do największych filantropów w powiecie żuromińskim nie doszło do żadnych nadużyć.

Budynku pilnowali uzbrojeni funkcjonariusze CBŚ

Budynku pilnowali uzbrojeni funkcjonariusze CBŚ

Maciej Zaremba
redakcja@kurierzurominski.pl

Akcja Centralnego Biura Śledczego w Bieżuniu przypominała sceny z filmów akcji. Przed budynkiem „Złotej Kurki” stały trzy busy z uzbrojonymi funkcjonariuszami. Terenu pilnowali zamaskowani policjanci w pełnym uzbrojeniu. Wejścia do zakładu były zamknięte i nikogo stamtąd nie wypuszczano. Osobna grupa policji pilnowała pracowników fizycznych, którzy byli na dworze na terenie zakładu.
Funkcjonariusze zabezpieczali wszelkie dane z komputerów i dokumenty. Tyle wywnioskowaliśmy z rozmów, które toczyli między sobą. Obserwowaliśmy też sytuację, gdy do zakładu przyjechał jeden z pracowników w asyście dwóch samochodów CBŚ. W bagażniku przywiózł całe torby dokumentów, które zostały zebrane do kartonu i zaplombowane. Funkcjonariusze CBŚ wynosili z budynku dokumenty. Cała akcja trwała do późnych godzin wieczornych.
Centralne Biuro Śledcze jest komórką Komendy Głównej Policji do zwalczania najgroźniejszych przestępstw. Przede wszystkim przestępczości zorganizowanej i ekonomicznej. Ma zwalczać i rozpracowywać grupy przestępcze działające w Polsce.

Co było przyczyną wtargnięcia tych służb na teren zakładu w Bieżuniu, tego nie wiemy

Wiemy natomiast, że właściciele zakładu to rodzina, która cieszy się dużym szacunkiem nie tylko w Bieżuniu, ale też w całym powiecie. Państwo Przywitowscy to wielcy miłośnicy filantropii wspomagający każdą akcję charytatywną w naszym powiecie. Ostatnio przez tę rodzinę ufundowany został przewóz osób wracających z pielgrzymki. Pamiętamy wspaniałe zbiórki w Bieżuniu z okazji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, czy nawet zorganizowane wspólnie z Kurierem „Śniadanka dla pierwszoklasisty”. Mamy więc nadzieję, że w „Złotej Kurce” nie doszło do żadnych nadużyć.

Komentarze 74 pokaż wszystkie komentarze w serwisie Coś się źle wyświetla? Widzisz błąd? Zgłoś nam to!

Dodaj swój komentarz

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

  1. I co #1361380 | 46.113.*.* 28-03-2014 18:54

    I co????????????????????

    Ocena komentarza: warty uwagi (2) ! - + odpowiedz na ten komentarz

  2. wiara #1357057 | 164.127.*.* 23-03-2014 19:50

    Wiara pana Zaręby jest jak najbardziej jego indywidualnym spojrzeniem.Komentować to on może w domu,tutaj jego indywidualne spojrzenie jest nie na miejscu,przekazuje opinii społecznej pewne sugestie.Ale nie o takie teksty chodzi panie Zaręba,czy oni są niewinni to już pan wie,wiedzą jego adwokaci za skromne pieniądze?Niech pan je wychodzi przed front,człowiek z kasą jest zawsze niewinien. Tak powinien zakończyć pan ten artykuł, kobieta sprzedająca pietruszkę jest winna,człowiek upośledzony umysłowo jest winien,człowiek z kasą albo człowiek kościoła jest niewnien, tak to komentuje pan Zaręba,w tyłek pan wsadź swoje wywody,to nie miejsce dla własnego zdania,proszę o odpowiedź redaktora naczelnego i jak z Zarębą rozmawialiście.

    Ocena komentarza: warty uwagi (5) ! - + odpowiedz na ten komentarz

  3. flare #1355927 | 93.154.*.* 22-03-2014 11:21

    co wynikło dalej w tej sprawie?

    Ocena komentarza: warty uwagi (5) ! - + odpowiedz na ten komentarz

  4. ha ha #1234271 | 164.127.*.* 01-11-2013 20:05

    Wyniki kontroli to by były u biednego z kiosku ruchu,tam wyniki beda lepsze nixli przed kontrolą i do ukarania moga trafić sąsiedzi.

    Ocena komentarza: warty uwagi (3) ! - + odpowiedz na ten komentarz

  5. uruguay #1233002 | 37.109.*.* 31-10-2013 09:48

    sprawa celowo wyciszona czy nie ma żadnych wyników z tej kontroli?

    Ocena komentarza: warty uwagi (3) ! - + odpowiedz na ten komentarz

  6. Kordian #1173104 | 194.105.*.* 16-08-2013 15:11

    Witam, w naszej gminie jest problem. Ma powstać ferma drobiu na 100tys sztuk (ok.600DJP) w pobliżu zabudowań mieszkalnych. Proszę o jakieś użyteczne informację do kogo się zgłosić i jak to zablokować. Wiem że w waszej gminie zostało to skutecznie zablokowane. Pozdrawiam.

    Ocena komentarza: warty uwagi (2) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (3)

    1. slawoj #1172041 | 77.253.*.* 15-08-2013 09:19

      no przecież trzeba przydusić konkurenta CERDOBU na tym terenie

      Ocena komentarza: poniżej poziomu (-3) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

      1. Popieram #1163453 | 83.31.*.* 07-08-2013 02:22

        Komentarz nisko oceniony. Kliknij aby przeczytać. Ustrój który zmienił rolnika w przestępcę a przestępcę w rolnika!!!!!!

        1. ormo #1160811 | 164.126.*.* 03-08-2013 21:44

          pracowałem i wiem co z tego ze byli jak on byl na imprezie milicyjnej i tyle

          Ocena komentarza: warty uwagi (3) ! - + odpowiedz na ten komentarz

        2. ryp #1160365 | 5.173.*.* 03-08-2013 07:33

          Komentarz nisko oceniony. Kliknij aby przeczytać. utrzymanie unijnych krwiopijców,politykierów, urzędasów komisarzy, rozdętego aparatu państwowego i unijnego -tyle nas kosztuje że mamy bezrobocie w całej unii. Pieniądze zamiast trafiać do gospodarki, na rozwój przemysłu są rozkradane i przechwytywane przez armię krwiopijców, nierobów których praca nic nam nie daje , jest zupełnie niepotrzebna i kosztuje grube miliardy.Komisarz Danuta Hubner za jedna kadencję w strukturach złodziejskiej unii zarobiła a raczej wydoiła z nas ponad 6mln zł.Dostanie po skończonej kadencji dożywotnią emeryturę po kilkadziesiąt tysięcy miesięcznie też z naszych wypracowanych ciężko pieniędzy.(Czytaj bibułę) A takich trutni są miliony. Od samorządów, licznych urzędów,sejmu, senatu rządu, niepotrzebnych ministerstw,departamentów, powiatów,radnych, rad nadzorczych i innych stanowisk w spółkach państwowych itd. I wciąż powstają nowe urzędy, teraz śmieciowe gdzie instalują się cwani politykierzy lokalni z rodzinami.To oni zjadają i niszczą swoją pazernością naszą gospodarkę. Bo pieniądze zamiast trafiać na rozwój naszego przemysłu są przechwytywane i rozkradane przez tych cwaniaków i nierobów.I tak należy trzymać za mordę naród aby pracował i oddawał 85% swoich zarobków,pracowników wszelkiej maści też zamykać,zawsze się coś znajdzie.

        3. gra w Donka #1159724 | 188.33.*.* 02-08-2013 13:51

          Komentarz nisko oceniony. Kliknij aby przeczytać. http://zmienpremiera.pl/

        4. ja #1159365 | 46.113.*.* 02-08-2013 09:06

          Komentarz nisko oceniony. Kliknij aby przeczytać. ta sytuacja przypomina po woli Max Parkiet,ludzie czekają na wypłaty,w ciągu dnia oczyszczają zakład z jakichkolwiek dowodów winy,wiem to z dobrego źródła,niedługo zamkną to wszystko i ludzie zostaną bez pracy.....

        5. zobacz #1158875 | 31.174.*.* 01-08-2013 17:57

          Komentarz nisko oceniony. Kliknij aby przeczytać. http://vod.gazetapolska.pl/4827-rzadowe- progi-bezkarnosci-jan-pietrzak-felieton

        6. Do Redakcji #1158268 | 164.126.*.* 01-08-2013 07:17

          Komentarz nisko oceniony. Kliknij aby przeczytać. Chciałbym,aby z jednego komputera nie można było oceniać wpisu więcej niż jeden raz.

          1. wiemy duzo #1158165 | 164.127.*.* 31-07-2013 22:46

            sponsor starostwa sponsor gmiN (wszystkich) w powiecie sponsor [policji) 150 butelek wódki na święto policji w Myślinie ale gość wie co robi

            Ocena komentarza: warty uwagi (12) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (2)

            1. vincent #1157903 | 31.174.*.* 31-07-2013 18:57

              Komentarz nisko oceniony. Kliknij aby przeczytać. http://www.youtube.com/watch?v=unyox1kY8 Pw&feature=c4-overview&list=UUB-MOAnRB9z M4qFGnjdBp5Q

            2. żurominiak #1157500 | 83.24.*.* 31-07-2013 12:04

              Wpadli do niego nie na kawę , przy takiej kasie jaką obracają to na pewno idą przekręty i łapówki itp , ja byłem kiedyś w złotej kurce o prace ale tam zatrudniają tylko po znajomości , swoich wciskają , miejmy nadzieje że sprawiedliwości stanie się za dość

              ! - + odpowiedz na ten komentarz

            3. yes #1153115 | 178.42.*.* 26-07-2013 10:58

              ss odezwij się, może zmienił ci się nr IP, bo ak nie wierzy

              Ocena komentarza: poniżej poziomu (-2) ! - + odpowiedz na ten komentarz

            4. ak #1152755 | 83.24.*.* 25-07-2013 21:50

              Super ktoś. Sam pisze negatywne komentarze i sam sobie na nie odpowiada, Tak ty ss i yes. Rozdwojenie jaźni?

              Ocena komentarza: warty uwagi (14) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (2)

              1. ss #1152710 | 178.42.*.* 25-07-2013 20:38

                Jaką władzę dają pieniądze! Zwykłego człowieka zaraz zmieszano by z błotem. A tu sprawa jest wyciszana i wybielana

                Ocena komentarza: warty uwagi (3) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (2)

                1. qq #1152000 | 95.51.*.* 24-07-2013 23:13

                  Zamkniete oba zaklady? Hm.. To cos nowego.. Ktos powinien tego pana chyba o czyms poinformowac.. Z tego co wiem to ZK dziala i to nawet prężniej niz wczesniej.. :)

                  Ocena komentarza: poniżej poziomu (-1) ! - + odpowiedz na ten komentarz

                2. ?????? #1151964 | 5.172.*.* 24-07-2013 22:26

                  ciekawe dlaczego nie jest nic napisane w artykule o tym, że zostały zamknięte obydwa zakłady należące do Złotej Kurki?????? Zapewne gdyby było wszystko ok to działaliby dalej. oj Kurierze więcej dociekliwości dziennikarskiej....;)

                  Ocena komentarza: poniżej poziomu (-1) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

                  1. rypley #1151442 | 31.175.*.* 24-07-2013 12:49

                    Komentarz nisko oceniony. Kliknij aby przeczytać. utrzymanie unijnych krwiopijców,politykierów, urzędasów komisarzy, rozdętego aparatu państwowego i unijnego -tyle nas kosztuje że mamy bezrobocie w całej unii. Pieniądze zamiast trafiać do gospodarki, na rozwój przemysłu są rozkradane i przechwytywane przez armię krwiopijców, nierobów których praca nic nam nie daje , jest zupełnie niepotrzebna i kosztuje grube miliardy.Komisarz Danuta Hubner za jedna kadencję w strukturach złodziejskiej unii zarobiła a raczej wydoiła z nas ponad 6mln zł.Dostanie po skończonej kadencji dożywotnią emeryturę po kilkadziesiąt tysięcy miesięcznie też z naszych wypracowanych ciężko pieniędzy.(Czytaj bibułę) A takich trutni są miliony. Od samorządów, licznych urzędów,sejmu, senatu rządu, niepotrzebnych ministerstw,departamentów, powiatów,radnych, rad nadzorczych i innych stanowisk w spółkach państwowych itd. I wciąż powstają nowe urzędy, teraz śmieciowe gdzie instalują się cwani politykierzy lokalni z rodzinami.To oni zjadają i niszczą swoją pazernością naszą gospodarkę. Bo pieniądze zamiast trafiać na rozwój naszego przemysłu są przechwytywane i rozkradane przez tych cwaniaków i nierobów.I tak należy trzymać za mordę naród aby pracował i oddawał 85% swoich zarobków,pracowników wszelkiej maści też zamykać,zawsze się coś znajdzie.

                    1. dziekan #1151142 | 31.174.*.* 24-07-2013 04:52

                      Komentarz nisko oceniony. Kliknij aby przeczytać. utrzymanie unijnych krwiopijców,politykierów, urzędasów komisarzy, rozdętego aparatu państwowego i unijnego -tyle nas kosztuje że mamy bezrobocie w całej unii. Pieniądze zamiast trafiać do gospodarki, na rozwój przemysłu są rozkradane i przechwytywane przez armię krwiopijców, nierobów których praca nic nam nie daje , jest zupełnie niepotrzebna i kosztuje grube miliardy.Komisarz Danuta Hubner za jedna kadencję w strukturach złodziejskiej unii zarobiła a raczej wydoiła z nas ponad 6mln zł.Dostanie po skończonej kadencji dożywotnią emeryturę po kilkadziesiąt tysięcy miesięcznie też z naszych wypracowanych ciężko pieniędzy.(Czytaj bibułę) A takich trutni są miliony. Od samorządów, licznych urzędów,sejmu, senatu rządu, niepotrzebnych ministerstw,departamentów, powiatów,radnych, rad nadzorczych i innych stanowisk w spółkach państwowych itd. I wciąż powstają nowe urzędy, teraz śmieciowe gdzie instalują się cwani politykierzy lokalni z rodzinami.To oni zjadają i niszczą swoją pazernością naszą gospodarkę. Bo pieniądze zamiast trafiać na rozwój naszego przemysłu są przechwytywane i rozkradane przez tych cwaniaków i nierobów.I tak należy trzymać za mordę naród aby pracował i oddawał 85% swoich zarobków,pracowników wszelkiej maści też zamykać,zawsze się coś znajdzie.

                    2. @ kurczak #1151094 | 5.172.*.* 23-07-2013 23:19

                      Jak już coś dzieje się w powiecie, to z wielką pompą, przynajmiej w mediach jesteśmy rozsławiani chociaż od du...strony ale wiedzą że tylko u nas, następni w drodze czekają będzie szum...

                      Ocena komentarza: warty uwagi (3) ! - + odpowiedz na ten komentarz

                    3. yrt #1150590 | 83.14.*.* 23-07-2013 14:47

                      Złapanego po pijanemu na rowerze to wiedzieli by jak opisać(zrobiliby z niego najgorszego bandytę) a tu taki sponsor ponoć, szkoda stracić może jeszcze jakiś obiadek dobry się zje !!!

                      Ocena komentarza: poniżej poziomu (-4) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (4)

                      1. prrr #1150217 | 46.204.*.* 23-07-2013 10:42

                        NO I PEWNIE ZŁOTA KURKA ZNOISŁA ZBUKA

                        Ocena komentarza: warty uwagi (2) ! - + odpowiedz na ten komentarz

                      2. przysłowie #1150064 | 178.42.*.* 23-07-2013 08:29

                        Dopóty dzban wodę nosi, dopóki mu się ucho nie urwie.

                        Ocena komentarza: warty uwagi (3) ! - + odpowiedz na ten komentarz

                      3. wik ary #1149851 | 5.173.*.* 22-07-2013 22:10

                        Komentarz nisko oceniony. Kliknij aby przeczytać. Biegusiem zatrudniać na ptasich fermach ochrone przed policją,zrujnują kraj.

                      4. www #1149846 | 178.42.*.* 22-07-2013 22:02

                        Jak się komuś robi dobrze to nie rewanżuje się czyms złym.

                        Ocena komentarza: poniżej poziomu (-10) ! - + odpowiedz na ten komentarz

                      5. heńko #1149635 | 83.6.*.* 22-07-2013 18:29

                        Komentarz nisko oceniony. Kliknij aby przeczytać. kurier ''żarumiński'' (bo tak na niego większość mówi ) tak jak napisał kol xXx ..... możliwe że jest wspierany.... a jak jest się wspieranym to trzeba cicho siedzieć i sensacji większej nie robić. tylko sprawe ''delikatnie opisuje'' żeby nie było że nic nie nabazgrali. może pod koniec tygodnia napiszą jakieś sprostowanie..... kto wie. czekajmy z wielką niecierpliwością .........

                        1. heniu #1149624 | 83.6.*.* 22-07-2013 18:22

                          może jej nic nie zrobił i dlatego się zemściła :)

                          Ocena komentarza: poniżej poziomu (-7) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

                          1. ooo #1149585 | 83.6.*.* 22-07-2013 17:40

                            Pan Przywitowski jest cwany i wyrachowany. Nie bez powodu sponsorował i fundował. Wszyscy go chwalili i wysławiali. A pod dywan nikt mu nie zaglądał. A tak na marginesie ciekawe co zrobił tej pani, że tak się na nim tak zemściła ...

                            Ocena komentarza: warty uwagi (7) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (2)

                            1. xxxxxx #1149045 | 22-07-2013 08:10

                              juz takie glupoty piszecie w tych komentarzach ze nie da sie tego na prawde czytac.. CBŚ nie wbija sobie do kogos bo tak mu sie podoba, wiec na pewno nie zrobili tego nie majac dowodow na jego przekrety.. widocznie musial zajsc swojemu bylemu pracownikowi za skore skoro go sprzedal i pokazla CBŚ jakie ma zwinac dokumenty.. nie wierze w to ze Zbychu jest czysty.. bo gdyby tak bylo zadna akcja by nie miala miejsca.. smutne jest tylko to ze rzeczywiscie wiele ludzi moze stracic prace, choc nie chce mi sie wierzyc w to ze zamkna ten zaklad bo jakos na pewno sie z tego wywinie w koncu ma tyle kasy ze zafunduje paru ludziom wakacje i bedzie wszystko ok.. ale nauczke na przyszlosc bedzie mial.. bo niech zarabia i jest bambrem ale szczerym a nie falszywym..

                              Ocena komentarza: warty uwagi (10) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (2)

                              1. CBA-aaaa #1148991 | 31.174.*.* 22-07-2013 06:27

                                Czy w CBA maja swoich kapelanów? w jakim są stopniu i z jakimi poborami?Jakie maja specjalizacje?

                                Ocena komentarza: poniżej poziomu (-1) ! - + odpowiedz na ten komentarz

                              2. Kogucik #1148927 | 77.255.*.* 21-07-2013 22:51

                                Trzeba było jajami się zajmować. A jak się ciągnie wszystkie sroki za ogon to nie da rady wszystkiego ogarnąć.

                                Ocena komentarza: warty uwagi (8) ! - + odpowiedz na ten komentarz

                              3. @@@@ #1148913 | 5.172.*.* 21-07-2013 22:26

                                Ten na fotce to jak Afgańczyk, bojówki w Żurominie ;)

                                ! - + odpowiedz na ten komentarz

                              4. moim zdaniem #1148656 | 5.173.*.* 21-07-2013 15:12

                                Komentarz nisko oceniony. Kliknij aby przeczytać. rząd za mało zatrudnia takich grup specjalnego reagowania,powinno być ich tyle,by pewnego ranka zamknąć wszystkie zakłady produkcyjne i wszystkie firmy i poddać kontroli z zamknięciem szefostwa.to by się działo.pracowałaby tylko budżetówka i oni płaciliby podatki i by sie utrzymywali nawzajem,policja swoimi podatkami utrzymywałaby lekarzy a pielegniarki nauczycieli a nauczyciele administrację a politycy utrzymywaliby kościół.każdemu można coś znaleźć,byleby był człowiek,paragraf się znajdzie,a nawet musza coś chwycić no bo jak,pomyłkowo weszli???wszyscy politycy zgodnie powtarzaja,że podatki trzeba płacić a ludzie jak papugi również mówią to samo,tylko ile tych darmozjadów jest zatrudnionych i za jakie pieniądze.Polityka nie sprawdzą,może postawić 100 kurników w roku to dobrze robi,tyle afer i cicho,tutaj za jaja się wzieli,taki ten świat,masz swoje a przychodzą ci z gardła wyrwać,może ludzie zrzuca z siebie to jarzmo,tych darmozjadów rządzących za ciężkie pieniądze.koniec z uciskiem człowieka przez człowieka.

                              5. paweł #1148540 | 83.6.*.* 21-07-2013 11:26

                                Czy udowodnią, czy nie udowodnią to się być może okaże. Chyba za wcześnie, by ferować tak jednoznaczne opinie. Jedno jest prawdopodobne, żeby dojść do takiej fortuny, trzeba nieźle kombinować i mieć głowę do interesów! A czy wszystko w tej drodze do fortuny było w porządku, wiedzą tylko zainteresowani.

                                Ocena komentarza: warty uwagi (10) ! - + odpowiedz na ten komentarz

                              6. piotr #1148500 | 46.227.*.* 21-07-2013 10:22

                                żuromin to biedne miasto choć z cudownym koronowanym obrazem Matki Bożej; mieszkańcy właściwie żyją tu tylko z handlu; młodzi uciekają, dzieci coraz mniej; a władze miasta i gminy oraz powiatu zdaje się nie troszczą się o rozwój tego rejonu - gdzie są bowiem nowe miejsca pracy, gdzie dobre zakłady produkcyjne, nowe inwestycje, ... dlaczego obwodnica została zbudowana i wciąż jest zamknięta; dlaczego park w żurominie wciąż rozbabrany, miejsc parkingowych przy kościele mniej - czekacie na wybory?, obwodnica i park nie dadzą ludziom pracy, chleba - to tylko ładnie błyszczące wyborcze maskotki; pytań dlaczego dlaczego dlaczego jest wiele - żal mi tego miasta, miasta bez gospodarzy ( a miałem kiedyś do nich - do owych gospodarzy burmistrza i starosty ogromny szacunek); wiem że p. Przywitowskim nic złego nie udowodnią - tylko kto zapłaci im odszkodowanie za straty moralne i materialne? obudź się północne Mazowsze

                                Ocena komentarza: warty uwagi (4) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (3)

                                1. obywatel #1148494 | 109.243.*.* 21-07-2013 10:15

                                  Co wam powiem to powiem, że bardziej tym ku.....z max parkietu bym tego bym życzył, Pan Przywitowski chociaż dzielić się potrafił, a te kór...... z max parkiet tylko do siebie, ludzi oszukali i od grudnia wypłat nie popłacili, to są dopiero szma........ i bardzo serdeccznie jak nikomu innemu im tego życzę żeby Pana G i M to spotkało !!!!!!!!!!!!!!!!!!

                                  Ocena komentarza: warty uwagi (6) ! - + odpowiedz na ten komentarz

                                2. zly #1148446 | 89.122.*.* 21-07-2013 08:49

                                  a może powinni zrobić jak max parkiet zwinąć żagle wtedy społeczność by była zadowolona ludzie by stracili prace ci najbardziej potrzebujący by nie mnieli się do kogo zwrócić tylko jakieś 10% ludzi by była zadowolona co i tak nigdy z niczego się nie cieszą

                                  ! - + odpowiedz na ten komentarz

                                3. ja #1148278 | 109.91.*.* 20-07-2013 19:07

                                  Kto następny, może gmina Lubowidz, haha, zobaczymy poczekamy

                                  Ocena komentarza: warty uwagi (2) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

                                  1. ? #1148219 | 83.6.*.* 20-07-2013 16:39

                                    Komentarz nisko oceniony. Kliknij aby przeczytać. Dziwny jest ton tego artykułu. Już samo słowo "wtargnęli" sugeruje, że akcja była nielegalna?! Z tekstu bije współczucie, żal, niedowierzanie. Zwykle Kurier nie jest tak łaskawy dla innych. W tym przypadku jest inaczej, dlaczego?

                                    1. foto #1147986 | 95.49.*.* 20-07-2013 09:13

                                      Skąd wzięła się ta fotografia? Akcje CBŚ są ponoć tajne! Jaki fotograf wiedział ?

                                      Ocena komentarza: warty uwagi (6) ! - + odpowiedz na ten komentarz

                                    2. Andrzej #1147895 | 164.126.*.* 19-07-2013 23:47

                                      SZEFO często odwiedzał byłego Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego w Żurominie może stąd to nieszczęście ?

                                      Ocena komentarza: poniżej poziomu (-6) ! - + odpowiedz na ten komentarz

                                    3. pracownik #1147890 | 78.88.*.* 19-07-2013 23:38

                                      nie wiem czy wiecie ale ci filantropi,jak o nich piszecie dają wielu ludziom prace!!!

                                      Ocena komentarza: poniżej poziomu (-5) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (3)

                                      1. lolo #1147881 | 176.103.*.* 19-07-2013 23:28

                                        komuś sie po prostu zrobiło żal z zazdrości.....i coś tam sypnął na ich niekorzyść.Przywitki przynajmniej umią sie dzielić a nie tylko zagarniać pod siebie jak wszyscy okoliczni bambry...o innych tam nie słychać jako o sponsorach i fundatorach.....

                                        Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (2)

                                        1. sob #1147875 | 212.251.*.* 19-07-2013 23:24

                                          Brawo! Gdyby Nie KZ pewnie o calej akcji nic bym nie wiedzial, a w powiecie roznioslaby sie wiadomosc ze to cwiczenia byly

                                          Ocena komentarza: warty uwagi (17) ! - + odpowiedz na ten komentarz

                                        2. karol #1147865 | 83.9.*.* 19-07-2013 23:17

                                          Funkcjonariusze pomylili adresy...

                                          Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

                                          1. loteria #1147777 | 78.30.*.* 19-07-2013 21:37

                                            do kogo nastepnego wtargna. Zaczynam: sekretarz Zakrzewski vel

                                            Ocena komentarza: warty uwagi (4) ! - + odpowiedz na ten komentarz

                                          2. zenia #1147669 | 83.24.*.* 19-07-2013 20:00

                                            Jak ktoś jest zbyt pewny siebie to tak ma. A Wielki Pan Filantrop potrafi oczarować ludzi.

                                            Ocena komentarza: warty uwagi (5) ! - + odpowiedz na ten komentarz

                                          3. cis #1147528 | 89.77.*.* 19-07-2013 17:37

                                            pewnie Prezydent Komorowski dostał jajkiem ze Złotej Kurki i to dlatego !