Sobota, 3 grudnia 2016. Imieniny Hilarego, Franciszki, Ksawery

Piłka nożna. Derby w październiku

2013-07-20 12:00:00 (ost. akt: 2013-07-19 08:47:18)
 Derby powiatu rozegrane zostaną na początku październik

Derby powiatu rozegrane zostaną na początku październik

Autor zdjęcia: fot. arch.

Podziel się:

Ciechanowsko-Ostrołęcki Związek Piłki Nożnej ogłosił terminarz na sezon 2013/2014. Pierwsze mecze "okręgówki" odbędą się 14 sierpnia. Bieżunianie zagrają na wyjeździe z Wieczfnianką, Boruta uda się do Glinojecka na mecz z tamtejszym Kryształem. Derby powiatu żuromińskiego odbędą się 5 października, gospodarzem będzie Boruta.

Michał Osiecki
m.osiecki@kurierzurominski.pl


1. kolejka – 14.08.2013
Kryształ Glinojeck – Boruta Kuczbork
Wkra Sochocin – CK Troszyn
Mazowsze Jednorożec – Nadnarwianka Pułtusk
Wieczfnianka Wieczfnia – Wkra Bieżuń
Tęcza Ojrzeń – Żbik Nasielsk
Makowianka Maków – Tęcza Łyse
Iskra Krasne – Sona Nowe Miasto
Gladiator Słoszewo – Korona Szydłowo

2. kolejka – 17.08.2013
CK Troszyn – Mazowsze Jednorożec
Nadnarwianka Pułtusk – Wieczfnianka Wieczfnia
Wkra Bieżuń – Tęcza Ojrzeń
Boruta Kuczbork – Korona Szydłowo
Żbik Nasielsk – Makowianka Maków
Tęcza Łyse – Iskra Krasne
Sona Nowe Miasto – Gladiator Słoszewo
Kryształ Glinojeck – Wkra Sochocin

3. kolejka – 24.08.2013
Wkra Sochocin – Boruta Kuczbork
Makowianka Maków – Wkra Bieżuń
Tęcza Ojrzeń – Nadnarwianka Pułtusk
Wieczfnianka Wieczfnia – CK Troszyn
Mazowsze Jenorożec – Kryształ Glinojeck
Iskra Krasne – Żbik Nasielsk
Gladiator Słoszewo – Tęcza Łyse
Korona Szydłowo – Sona Nowe Miasto

4. kolejka – 31.08.2013
Boruta Kuczbork – Sona Nowe Miasto
Tęcza Łyse – Korona Szydłowo
Żbik Nasielsk – Gladiator Słoszewo
Wkra Bieżuń – Iskra Krasne
Nadnarwianka Pułtusk – Makowianka Maków
CK Troszyn – Tęcza Ojrzeń
Kryształ Glinojeck – Wieczfnianka Wieczfnia
Wkra Sochocin – Mazowsze Jednorożec

5. kolejka – 04.09.2013
Mazowsze Jednorożec – Boruta Kuczbork
Wieczfnianka Wieczfnia – Wkra Sochocin
Tęcza Ojrzeń – Kryształ Glinojeck
Makowianka Maków – CK Troszyn
Iskra Krasne – Nadnarwianka Pułtusk
Gladiator Słoszewo – Wkra Bieżuń
Korona Szydłowo – Żbik Nasielsk
Sona Nowe Miasto – Tęcza Łyse

6. kolejka – 07.09.2013
Boruta Kuczbork – Tęcza Łyse
Żbik Nasielsk – Sona Nowe Miasto
Wkra Bieżuń – Korona Szydłowo
Nadnarwianka Pułtusk – Gladiator Słoszewo
CK Troszyn – Iskra Krasne
Kryształ Glinojeck – Makowianka Maków
Wkra Sochocin – Tęcza Ojrzeń
Mazowsze Jednorożec – Wieczfnianka Wieczfnia

7. kolejka – 14.09.2013
Wieczfnianka Wieczfnia – Boruta Kuczbork
Tęcza Ojrzeń – Mazowsze Jednorożec
Makowianka Maków – Wkra Sochocin
Iskra Krasne – Kryształ Glinojeck
Gladiator Słoszewo – CK Troszyn
Korona Szydłowo – Nadnarwianka Pułtusk
Sona Nowe Miasto – Wkra Bieżuń
Tęcza Łyse – Żbik Nasielsk

8. kolejka – 21.09.2013
Boruta Kuczbork – Żbik Nasielsk
Wkra Bieżuń – Tęcza Łyse
Nadnarwianka Pułtusk – Sona Nowe Miasto
CK Troszyn – Korona Szydłowo
Kryształ Glinojeck – Gladiator Słoszewo
Wkra Sochocin – Iskra Krasne
Mazowsze Jednorożec – Makowianka Maków
Wieczfnianka Wieczfnia – Tęcza Ojrzeń

9. kolejka – 28.09.2013
Tęcza Ojrzeń – Boruta Kuczbork
Makowianka Maków – Wieczfnianka Wieczfnia
Iskra Krasne – Mazowsze Jednorożec
Gladiator Słoszewo – Wkra Sochocin
Korona Szydłowo – Kryształ Glinojeck
Sona Nowe Miasto – CK Troszyn
Tęcza Łyse – Nadnarwianka Pułtusk
Żbik Nasielsk – Wkra Bieżuń

10. kolejka – 05.10.2013
Boruta Kuczbork – Wkra Bieżuń
Nadnarwianka Pułtusk – Żbik Nasielsk
Ck Troszyn – Tecza Łyse
Kryształ Glinojeck – Sona Nowe Miasto
Wkra Sochocin – Korona Szydłowo
Mazowsze Jednorożec – Gladiator Słoszewo
Wieczfnianka Wieczfnia – Iskra Krasne
Tęcza Ojrzeń – Makowianka Maków

11. kolejka – 12.10.2013
Makowianka Maków – Boruta Kuczbork
Iskra Krasne – Tęcza Ojrzeń
Gladiator Słoszewo – Wieczfnianka Wieczfnia
Korona Szydłowo – Mazowsze Jednorożec
Sona Nowe Miasto – Wkra Sochocin
Tęcza Łyse – Kryształ Glinojeck
Żbik Nasielsk – CK Troszyn
Wkra Bieżuń – Nadnarwianka Pułtusk

12. kolejka – 19.10.2013
Boruta Kuczbork – Nadnarwianka Pułtusk
Ck Troszyn – Wkra Bieżuń
Kryształ Glinojeck – Żbik Nasielsk
Wkra Sochocin – Tęcza Łyse
Mazowsze Jednorożec – Sona Nowe Miasto
Wieczfnianka Wieczfnia – Korona Szydłowo
Tęcza Ojrzeń – Gladiator Słoszewo
Makowianka Maków – Iskra Krasne

13. kolejka – 26.10.2013
Iskra Krasne – Boruta Kuczbork
Gladiator Słoszewo – Makowianka Maków
Korona Szydłowo – Tęcza Ojrzeń
Sona Nowe Miasto – Wieczfnianka Wieczfnia
Tęcza Łyse – Mazowsze Jednorożec
Żbik Nasielsk – Wkra Sochocin
Wkra Bieżuń – Kryształ Glinojeck
Nadnarwianka Pułtusk – CK Troszyn

14. kolejka – 31.10.2013
Boruta Kuczbork – CK Troszyn
Kryształ Glinojeck – Nadnarwianka Pułtusk
Wkra Sochocin – Wkra Bieżuń
Mazowsze Jednorożec – Żbik Nasielsk
Wieczfnianka Wieczfnia – Tęcza Łyse
Tęcza Ojrzeń – Sona Nowe Miasto
Makowianka Maków – Korona Szydłowo
Iskra Krasne – Gladiator Słoszewo

15. kolejka – 09.11.2013
Gladiator Słoszewo – Boruta Kuczbork
Korona Szydłowo – Iskra Krasne
Sona Nowe Miasto – Makowianka Maków
Tęcza Łyse – Tęcza Ojrzeń
Żbik Nasielsk – Wieczfnianka Wieczfnia
Wkra Bieżuń – Mazowsze Jednorożec
Nadnarwianka Pułtusk – Wkra Sochocin
CK Troszyn – Kryształ Glinojeck

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB