Niedziela, 20 maja 2018. Imieniny Bazylego, Bernardyna, Krystyny

Siatkówka plażowa. Zielona dominuje w lidzbarskim Grand Prix

2013-07-28 12:00:00 (ost. akt: 2013-07-26 09:07:55)
Bracia Rochna znów najlepsi

Bracia Rochna znów najlepsi

Podziel się:

Siatkarze plażowi z Zielonej, bracia Mikołaj i Radosław Rochna ponownie okazali się najlepsi w drugim turnieju z cyklu Grand Prix Lidzbarka. Kolejny turniej z cyklu w najbliższą sobotę na plaży w Lidzbarku.

Michał Osiecki
m.osiecki@kurierzurominski.pl

Szesnaście zespołów wzięło udział w drugim turnieju z cyklu Grand Prix Lidzbarka 2013. Po pierwszym znakomitym występie z cyklu Grand Prix apetyty Mikołaja i Radosława Rochna zostały rozbudzone. Siatkarze z powiatu żuromińskiego liczyli na kolejny bardzo dobry występ.
Już od pierwszego spotkania siatkarze z Zielonej prezentowali się bardzo dobrze. Kolejni przeciwnicy nie byli w stanie nawiązać równorzędnej walki z dwójką naszych siatkarzy. Dopiero w spotkaniu finałowym bracia Rochna napotkali na zdecydowany opór. W finale tym razem zmierzyli się z parą z Olsztynka – Maciejem Obrębskim i Pawłem Deguciem. Ostatecznie to nasi gracze wyszli z tej potyczki zwycięsko.
Po dwóch turniejach Mikołaj Rochna i Radosław Rochna są na prowadzeniu w klasyfikacji generalnej. Do tej pory za dwa wygrane turnieje zgromadzili na swoim koncie 16 punktów. Na drugim miejscu plasuje się para z Lidzbarka – Błażej Szulc grający wraz z Maciejem Grabowskim z dorobkiem trzynastu oczek.
Dla najlepszych zostały ufundowane medale i dyplomy. Organizatorem Grand Prix Lidzbarka 2013 jest Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji.

Końcowa klasyfikacja II turnieju:
1. Mikołaj Rochna, Radosław Rochna - Zielona
2. Maciej Obrębski, Paweł Deguć - Olsztynek
3. Błażej Szulc, Maciej Grabowski - Lidzbark
4. Robert Kościński, Przemysław Wypych - Gródki
 
Terminarz rozgrywek Grand Prix Lidzbarka 2013
27.07.2013 – o Puchar Burmistrza (Dni Lidzbarka 2013)
10.08.2013
24.08.2013 r.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB