Piątek, 20 kwietnia 2018. Imieniny Agnieszki, Amalii, Czecha

Beach soccer. Suradówek zwycięża na piasku

2013-07-28 12:00:00 (ost. akt: 2013-07-26 09:11:22)
Czwarty zespół turnieju – Nankatsu z Poniatowa

Czwarty zespół turnieju – Nankatsu z Poniatowa

Podziel się:

Na Ranczo Boguszewiec rozegrany został turniej piłki nożnej plażowej. W tegorocznych zmaganiach beach soccera najlepsza okazała się drużyna z Suradówka przed Siemiątkowem i Gold Drop Sierpc.

Michał Osiecki
m.osiecki@kurierzurominski.pl

Futboliści specjalizujący się w grze na piasku w ubiegłą sobotę zawładnęli Ranczo Boguszewiec. W sobotę, 20 lipca, odbył się tam turniej piłki nożnej plażowej. Turniej beach soccera ściągnął na Ranczo wielu amatorów tej właśnie rozrywki. Podczas sobotniego turnieju mogliśmy oglądać drużyny z powiatu żuromińskiego, sierpeckiego czy lipnowskiego. Siedem zespołów, które zgłosiły swój akces do gry prezentowały wyrównany poziom.
Spotkania rozgrywano w dwóch grupach na dwóch przygotowanych boiskach. Cały turniej przyniósł wiele efektownych bramek.
Z pierwszej grupy awans wywalczyły zespoły Suradówka i Siemiątkowa natomiast z drugiej Gold Drop Sierpc i Nankatsu. Spotkania te wprawdzie nie przyniosły wielu bramek, ale było sporo emocji. Ostatecznie do finały awansowały zespoły z grupy A – Siemiątkowo i Suradówek. W meczu o trzecie miejsce padło aż siedem bramek. Ostatecznie o jedną więcej zdobyli gracze Gold Drop Sierpc i to oni uplasowali się na trzecim miejscu.
Finał to również bardzo wyrównane spotkanie, a zwycięzcą okazali się gracze z powiatu lipnowskiego. Suradówek wygrał z Siemiątkowem 3:2

Półfinały
Nankatsu – Suradówek 1:3
Gold Drop Sierpc – Siemiątkowo 1:2

O III miejsce
Nankatsu – Gold Drop Sierpc 3:4

Finał
Suradówek – Siemiątkowo 3:2

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB