Czwartek, 24 maja 2018. Imieniny Joanny, Zdenka, Zuzanny

Trzeciak i Mazurkiewicz najlepsze

2013-07-31 08:08:16 (ost. akt: 2013-07-31 08:10:51)

Podziel się:

Weronika Trzeciak i Natalia Mazurkiewicz wygrały turniej siatkowej piłki plażowej, który rozegrany został w minioną niedzielę na kompleksie Orlik w Żurominie. Para Trzeciak, Mazurkiewicz wyprzedziła Jolantę Serafińską wraz z Katarzyną Jędrzejewską i Aleksandrę Krzemińską grającą w parze z Karoliną Grzywną.

W niedzielę, 21 lipca, na kompleksie sportowym Orlik w Żurominie odbył się turniej siatkówki plażowej kobiet. Zawody zorganizowane zostały przez Miejsko-Gminne Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych. W turnieju wzięło udział pięć par żeńskich.
Spośród pięciu par najlepsze okazały się Weronika Trzeciak i Natalia Mazurkiewicz. Dziewczęta w tym turnieju odniosły trzy zwycięstwa, a raz po bardzo wyrównanym spotkaniu zakończonym tie-breakiem musiały pogodzić się z porażką. Jeden przegrany mecz nie przesądził jednak o zajęciu niższego miejsca niż pierwsze. Tuż za plecami zwyciężczyń z takim samym bilansem spotkań, ale zdecydowanie gorszą różnicą setów uplasowały się Jolanta Serafińska i Katarzyna Jędrzejewska. Trzecia lokata należała do pary Karolina Grzywna, Aleksandra Krzemińska.

Wyniki:
1. Weronika Trzeciak, Natalia Mazurkiewicz
2. Jolanta Serafińska, Katarzyna Jędrzejewska
3. Karolina Grzywna, Aleksandra Krzemińska

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB