Piątek, 25 maja 2018. Imieniny Borysa, Magdy, Marii-Magdaleny

Paluszewska pozytywnie zaopiniowana

2013-08-02 12:34:10 (ost. akt: 2013-08-02 12:36:05)
-  Komisja konkursowa będzie wnioskowała o powierzenie stanowiska dyrektora Zespołu Szkół pani Paluszewskiej – informuje przewodniczący komisji Ryszard Dobiesz

- Komisja konkursowa będzie wnioskowała o powierzenie stanowiska dyrektora Zespołu Szkół pani Paluszewskiej – informuje przewodniczący komisji Ryszard Dobiesz

Autor zdjęcia: fot. arch

Podziel się:

W Zespole Szkół w Lutocinie, który powstał z połączenia Szkoły Podstawowej i Przedszkola nowym dyrektorem będzie Anna Paluszewska. Przy siedmiu głosach za i jednym wstrzymującym komisja konkursowa pozytywnie zaopiniowała jej kandydaturę. Paluszewska do tej pory pełniła funkcję dyrektor Szkoły Podstawowej. Zostanie powołania na nowe stanowisko na okres pięciu lat.

W Lutocinie od 1 września uchwałą Rady Gminy powstanie Zespół Szkół. Placówka ta łączyć będzie Szkołę Podstawową oraz Przedszkole. W czwartek, 25 lipca, odbył się konkurs na nowego dyrektora placówki.
- Każdy, kto spełniał warunki formalne, mógł stanąć do konkursu. Był on wymogiem, bo jest to całkiem nowa placówka – mówił wójt Ryszard Gałka.
Do konkursu stanęła tylko jedna kandydatka. Była nią Anna Paluszewska dyrektor Szkoły Podstawowej w Lutocinie. Dyrektor pozytywnie przeszła proces konkursowy.
- Komisja konkursowa będzie wnioskowała o powierzenie stanowiska dyrektora Zespołu Szkół pani Paluszewskiej – informuje przewodniczący komisji, a jednocześnie sekretarz gminy Ryszard Dobiesz.
Spośród ośmioosobowej komisji (trzech przedstawicieli Rady Gminy, dwóch przedstawicieli kuratorium oświaty, po jednym przedstawicielu ze związków zawodowych, rady rodziców i rady pedagogicznej) siedem osób było za powierzeniem tego stanowiska Annie Paluszewskiej, jedna osoba wstrzymała się od głosu. Głosowanie było tajne.
Anna Paluszewska zostanie powołana na swoje stanowisko na okres pięciu lat.

Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Pokręt #1160768 | 5.173.*.* 3 sie 2013 20:48

    Komentarz nisko oceniony. Kliknij aby przeczytać. Komisja może wybrać a może również nie wybrać,to nie jest tak,że musi wybrać.Zgłosił sie jeden kandydat,trudno,widocznie inni nie czuli sie na siłach.A proboszcza w parafii,pomimo ze jest to kosciół narzuca biskup a biskupa jego zwierzchnik.Na księży nie mamy wpływu,dostajemy go jak kota w worku.Jeden jest łasy na mężatki,inny na panienki a jeszcze inni na chłopczyków.Trzeba uważać z ministrantami,rodzice,ale nie negujmy klechów,że wszyscy są zboczeni.

  2. xxx #1160374 | 83.6.*.* 3 sie 2013 07:46

    ciekawy konkurs - wybieramy jedną osobę spośród jednej oferty

    Ocena komentarza: warty uwagi (4) ! - + odpowiedz na ten komentarz