Niedziela, 27 maja 2018. Imieniny Amandy, Jana, Juliana

Piłka nożna. Lech lepszy w ostatnim sparingu

2013-08-10 12:00:00 (ost. akt: 2013-08-09 09:46:26)
Rafał Kruk w tym meczu nie trafił do siatki

Rafał Kruk w tym meczu nie trafił do siatki

Podziel się:

Ostatni sprawdzian żuromińskiej Wkry przed sezonem ligowym przegrany. Wkra uległa w Rypinie miejscowemu Lechowi 1:0, tracąc bramkę w 85 minucie pojedynku. Już w najbliższy weekend pierwsza kolejka IV ligi.

Michał Osiecki
m.osiecki@kurierzurominski.pl

To było ostatnie spotkanie kontrolne przed nowym sezonem 2013/2014 Wkry Żuromin. Podopieczni Jarosława Sochackiego pojechali do Rypina by tam zmierzyć się z Lechem. Lech to zupełnie nowy zespół. Z rozwiązanego pół roku wcześniej drugoligowca pozostało zaledwie kilku zawodników, nowy zarząd wzmocnił zespół o zawodników z okolic, a także zdolnymi juniorami i na tej bazie walczyć będzie w nowym sezonie o czołowe miejsca w swojej lidze.
Na tle tego silnego rywala żurominianie godnie prezentowali się jednak tylko przez godzinę piłkarskich zmagań. W tym czasie nasz zespół mógł zdobyć kilka bramek. Bardzo dobrą okazję do zdobycia bramki miał Bartłomiej Nowacki, kilkukrotnie żurominianie próbowali zaskoczyć rywala ze stałych fragmentów gry, strzałów próbował Rafał Kruk, ale po żadnej z akcji piłkarze Wkry nie mogli się cieszyć.
Po godzinie gry to gospodarze przejęli inicjatywę i przeprowadzali zarówno lewą jak i prawą stroną bardzo groźne akcje. Kwestią czasu było, kiedy zdobędą upragnionego gola. Stało się tak na pięć minut przed końcem pojedynku. Zwycięską bramkę dla gospodarzy zdobył Michał Rochowicz. Piłka przed znalezieniem drogi do siatki odbiła się jeszcze od słupka.

Lech Rypin – Wkra Żuromin 1:0 (0:0)

Skład: K.Gatyński – M.Olszewski, P.Pikalski, M.Gołębiewski, B.Narewski – R.Kruk, D.Gatyński, T.Kamiński, B.Nowacki – T.Izwantowski, R.Andrzejewski
Grali również: S.Dudek, R.Żelazny

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB