Niedziela, 23 września 2018. Imieniny Bogusława, Liwiusza, Tekli

Powiat remontuje drogi

2013-08-19 08:23:57 (ost. akt: 2013-08-19 08:28:23)
Droga w Dąbrowicach zostanie przebudowana

Droga w Dąbrowicach zostanie przebudowana

Podziel się:

Trwają remonty dróg powiatowych. Mają one poprawić komfort jazdy dla kierowców. W sierpniu starostwo będzie remontować kolejne drogi, którymi zarządza. Prace obejmą niemal cały powiat.

Ewa Jabłońska
e.jablonska@kurierzurominski.pl

Obecnie przebudowywana jest droga powiatowa w Osówce i Dąbrowicach, zakończyła się przebudowa drogi z Zielonej do Osówki. Poza tym zostanie wyremontowany trzykilometrowy odcinek drogi Syberia – Kipichy, pięciokilometrowy odcinek drogi Zieluń – Wronka oraz cztery kilometry drogi Łążęk – Działdowo. To nie wszystkie drogowe remonty. Poprawiana jest jakość dróg; Dębsk – Nadratowo, Gradzanowo – Krzeczanowo, Strzeszewo – Bieżuń. Prace trwają na drodze Siemiątkowo – Krzeczanowo, przy której w Siemiątkowie powstał nowy chodnik oraz na drodze Brudnice – Bądzyn – Lubowidz (w Bądzynie powstanie zatoka autobusowa). W sierpniu zaplanowano rozpoczęcie przebudowy mostu w Ossowie wraz z droga dojazdową Półka Pijawnia – Jaworowo, przebudowę drogi w Sadłowie, przebudowę drogi Żuromin – Osówka. Inwestycja ta obejmuje również budowę chodnika we Wiadrowie. Ponadto zostanie przebudowana droga Brudnice – Sinogóra – Kipichy i wybudowany chodnik w Rzężawach. To nie wszystko. Przy drodze powiatowej w Lutocinie zostanie przebudowany chodnik a w Sławęcinie i Gościszce planowany jest remont chodników.

Komentarze (3) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. Wnerwiony #1215835 | 178.42.*.* 10 paź 2013 22:22

  A swoją drogą to chyba już najwyższy czas wziąć się za remont Gradzanowo Krzeczanowo do granicy powiatu bo tam to już nawet krowy nie chcą się spacerować. Ta droga to jakieś pobojowisko. ale powiat oczywiście położył300m asfaltu w miejscu gdzie był on nie potrzebny a tam gdzie wyrwa na wyrwie to już nie łaska? Codziennie dojeżdżam do pracy w Płońsku ale ostatnio na odcinku od Krzeczanowa do Raciąża rozgrywa się jakiś Horror drogowy. A DURNOWATA EKIPA TYLKO POSYPUJE KAMIENIAMI i zadowoleni z życia.. Bo przecież powiat remontuje.. Tylko kto mi samochód wyremontuje przez te wertepy. WSTYD WSTYD I raz jeszcze WSTYD żeby powiat był obojętny na takie drogi gdzie dziś rolnikom na pola asfalt się kładzie a główna droga przejazdowa przypomina poligon wojskowy....

  Ocena komentarza: warty uwagi (3) ! - + odpowiedz na ten komentarz

 2. mieszkanka DO REDAKCJI #1175929 | 89.72.*.* 20 sie 2013 09:15

  Myślcie co piszecie przebudowy mostu w Ossowie wraz z droga dojazdową Półka Raciąż NIE NIE Pijawnia – Jaworowo TYLKO ZŁE BORKI - JAWOROWO

  Ocena komentarza: warty uwagi (2) ! - + odpowiedz na ten komentarz

 3. Pokręt #1175442 | 31.175.*.* 19 sie 2013 16:58

  To nie Starostwo,to pomyłka,to zatrudniony pracownik obdarzony nadczłowieczymi zdolnościami,pan Drążewski tak działa. Nie ma pieniędzy,on sam pracuje charytatywnie a drogi buduje.Nie można przypisywać całemu Starostwu zasług jednego człowieka. Chwała za drogi Panu, Panie Drążewski.Widać,że Starosta miał nosa zatrudniając swojego człowieka na stworzonym dla niego stanowisku.

  Ocena komentarza: warty uwagi (8) ! - + odpowiedz na ten komentarz