Sobota, 21 kwietnia 2018. Imieniny Jarosława, Konrada, Selmy

Lider naszej ligi na 13. miejscu w kraju

2013-08-31 12:00:00 (ost. akt: 2013-08-29 11:51:48)

Podziel się:

Menadżer zespołu DayronRobles Sebastian Reda ma powody do zadowolenia. Na dłużej zagościł na fotelu lidera naszej ligi, a poprzez znakomite wyniki w kolejnych kolejkach znajduje się na 13 miejscu w kraju.

Za nami 5. kolejka T-Mobile Ekstraklasy. Przypomnijmy: dzięki stronie fantasyliga.wp.pl stworzyliśmy ligę menadżerów. Czytelnicy Kuriera wybierają piłkarzy do swojej drużyny, a zawodnicy na boiskach Ekstraklasy zdobywają dla nich punkty.

DayronRobles notuje znakomite wyniki w kolejnych kolejkach. Najlepiej w zespole punktował Akahoshi, bardzo dobrze kapitan zespołu Nakoulma, w obronie bardzo dobrze spisali się Golański i Deleu. Czwarta kolejka T-Mobile Ekstraklasy przyniosła mu 46 punktów. To pozwoliło utrzymać prowadzenie w Lidze Kuriera, ale dało także awans o ogólnej klasyfikacji. DayronRobles jest już 13 zespołem w kraju!
W tej kolejce najlepiej punktowały zespoły z dalszych miejsc – Wkra BIezun85 oraz NankatsuTeam zdobyły po 62 punkty. Obaj menadżerowie postawili na ofensywę i zagrali trzema napastnikami. To okazało się bardzo skuteczne. Paixao i Nakoulma to piłkarze, którzy znaleźli się w obu jedenastkach, trzecimi napastnikami byli odpowiedniu Wodecki i Visnakovs. W obu zespołach znalazło się także miejsce na wcześniej wspomnianego już Akahoshiego.
Już w najbliższy piątek kolejna kolejka naszej zabawy. Nie jest jeszcze za późno, by się przyłączyć. Żuromińska Liga Fanatyków bez względu na wiek, płeć i klubowe preferencje liczy już 88 zespołów. Wciąż można dołączyć do naszej zabawy. Szczegóły znajdziecie Państwo na stronie internetowej naszej gazety – kurierzurominski.pl.

Klasyfikacja

1. DayronRobles (Sebastian Reda) 253 pkt
2. SinghaStars (Sebastian Reda) 218 pkt
3. Machaczkała (mbark) 200 pkt
4. ŻUROMIN 3 (Adam Ejnik) 200 pkt
5. Dream Team Żuro (Paweł Sugalski) 200 pkt
6. Artex Dachy (Bartosz Budziński) 200 pkt
7. Lenese (Damian Walczak) 197 pkt.
8. ŻUROMIN 5 (Adam Ejnik) 193 pkt
9. POM (Marcin Liszewski) 190 pkt
10. ŻuromińskaWisła (Dominik Budziński) 190 pkt

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB