Niedziela, 20 maja 2018. Imieniny Bazylego, Bernardyna, Krystyny

Żuromin. Sesje bez Rutowskiego

2013-09-05 11:19:28 (ost. akt: 2013-09-05 11:43:20)

Podziel się:

To już trzecia sesja Rady Miejskiej w Żurominie bez przewodniczącego Andrzeja Rutowskiego. Obchodzący dwa tygodnie temu 68. urodziny radny zmaga się z ciężką chorobą.

Michał Osiecki
m.osiecki@kurierzurominski.pl

Poważna choroba wykluczyła z życia publicznego Andrzeja Rutowskiego przewodniczącego Rady Miejskiej w Żurominie. Rutowski z powodu choroby opuścił trzy posiedzenia rady miejskiej. Radni wraz ze swoim przewodniczącym obradowali na sesji 22 maja, od tej pory jest już nieobecny. Bez przewodniczącego, którego obowiązki przejęła wiceprzewodnicząca Barbara Michalska, radni ostatnio debatowali 28 sierpnia. Podczas obrad głos w imieniu przewodniczącego zabrał burmistrz Zbigniew Nosek.
- W ostatnim czasie kontaktowałem się z panem Andrzejem. Przewodniczący przeprasza, że nie może uczestniczyć w posiedzeniach komisji i sesji, ale nie czuje się zbyt dobrze. Oczekuje teraz na kolejny zabieg i nie może opuszczać swojego domu – mówił włodarz żuromińskiego magistratu.
Dwa tygodnie, kiedy to ten działacz społeczny obchodził 68 urodziny, na naszych łamach ukazały się życzenia skutecznej walki z chorobą i przeciwnościami losu. Życzenia powrotu do zdrowia w trakcie obrad składali także koledzy i koleżanki z rady miejskiej Andrzeja Rutowskiego.

Komentarze (3) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. znajomy wnuczki #1191084 | 188.33.*.* 5 wrz 2013 19:51

    Może coś zapisze wnuczce bo ta błąka sie jak owca po Żurominie.I niech ratuje zdrowia ale nie zapomina,że z chwilą narodzin włącza się zegar i bije każdemu jak dzwon wawelski,który to cichnie,cichnie i ucichnie.Nie zapominajcie o tym czytelnicy,pieniądze w życiu to nie wszystko.

    Ocena komentarza: poniżej poziomu (-5) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (2)