Niedziela, 21 stycznia 2018. Imieniny Agnieszki, Jarosława, Nory

Zielona, Kuczbork. Dyskusje w internecie

2013-09-18 14:06:31 (ost. akt: 2013-09-18 14:07:59)
Tak wygląda dyskusja na stronie „Zielona – moja miejscowość”

Tak wygląda dyskusja na stronie „Zielona – moja miejscowość”

Podziel się:

Dwie miejscowości z gminy Kuczbork mają swoje grupy dyskusyjne na popularnym społecznościowym portalu facebook. Na profilu „Zielona – moja miejscowość” znajduje się już 217 użytkowników, natomiast na stronie Kuczborka 375.

Od czasu do czasu toczą się tam zażarte dyskusje. Internauci poruszają dość istotne tematy: problem dzikich wysypisk, gminnych inwestycji, funkcjonowania OSP. Innym razem bardziej frywolne: dlaczego późnym wieczorem zapalone jest światło w Domu Strażaka w Zielonej.
Na stronie Kuczborka pojawiła się też sonda na temat popularności osób z tej gminy. Umieszczono w niej 7 osób: Krzysztofa Pecia, Ewelinę Wypych, Jerzego Rzymowskiego, Kazimierza Bulkowskiego, Tadeusza Burakowskiego, Jakuba Krawczyka i Sławomira Bogackiego.
W sondzie wzięło udział 26 internautów, którzy zdecydowanie popierają Ewelinę Wypych. Czyżby rosła nowa kandydatka na zbliżające się wybory?
Wiele osób bierze aktywny udział w dyskusjach na profilach Zielonej i Kuczborka. Niestety trzeba mieć dobry refleks, żeby przejrzeć, co mają do powiedzenia, bo posty potrafią nagle zniknąć.

My liczymy, że naszą notką zachęcimy mieszkańców gminy Kuczbork, żeby na strony zajrzeli. Przecież w demokratycznym państwie nie ma nic zdrowszego jak zwykła rozmowa.

Ejnik

Komentarze (207) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. zielonek #1213539 | 5.60.*.* 7 paź 2013 22:16

  uwaga uwaga ktoś uszkodził slup w niedzielę na ul Broniewskiego ,czy ktoś widział tego kto ten słup urządził niech zawiadomi organy ścigania,a morze ktoś widzial ak słup wyszedł na drogie i urządzil tego kogo szukają niech też się odezwie. dziękuję za uwagie

  Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (3)

  1. Zieleniak #1213065 | 188.33.*.* 7 paź 2013 12:00

   Cos Ewelina sie uspokoila. Smutno mi z tego powodu bo nie mam z czego sie posmiac. Moze znowu jakas swietna akcje zrobia ze swoim cudownym Krzysiem. Licze na jakies nowe kwiatki.

   Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz

  2. LG #1211126 | 178.42.*.* 4 paź 2013 11:23

   Święta racja. Powinni wszyscy podziękować tym Panom w przyszłorocznych wyborach. Szczególnie za strefy ekonomiczne za nowe miejsca pracy(nepotyzm) i traktowanie mieszkańców poważnie tylko w roku wyborczym.

   Ocena komentarza: warty uwagi (9) ! - + odpowiedz na ten komentarz

  3. DAREK M. #1211000 | 91.229.*.* 4 paź 2013 08:25

   Tak się dzieje gdy włodarze za długo siedzą na ciepłych posadkach , zaczynają wciągać swoje rodzinki . Dlatego potrzebujemy zmian i to wielkich . Potrzebujemy ludzi którzy mają poukładane klepki w głowie , którzy chcą coś zrobić dla mieszkańców żeby żyło nam się lepiej a nie tylko żeby samemu się na chłapać ! Tak jak kilka lat temu gdy LG chciało rozwinąć swoje skrzydła na naszym terenie ! przecież wtedy bezrobocia na naszym terenie praktycznie by nie było , infrastruktura na naszym terenie by odżyła w piorunującym tempie ! NO ALE PRZECIEŻ KTO BY ROBIŁ NA TYCH WSZYSTKICH FERMACH DROBIU , SIEDEM DNI W TYGODNIU , 365 DNI W ROKU . ktoś zaraz powie" A kto im każe " , ale przecież człowiek musi mieć co włożyć do gara więc zaciska zęby i daje się wykorzystywać . za samo to że wtedy nie powstało LG powinien ktoś odpowiedzieć!!!

   Ocena komentarza: warty uwagi (11) ! - + odpowiedz na ten komentarz

  4. kot #1210781 | 46.169.*.* 3 paź 2013 21:37

   ludzie co się dzieje w naszej gminie ,dlaczego ci którzy studiowali nie mogą pracy dostać a tacy po marnych szkołach zajmują takie stanowiska tak jak w gminie Kuczbork i Żurominie ,dlaczego tak jest w tym naszym poj.... kraju,DLATEGO NIE WARTO STUDIOWAĆ I WYDAWAĆ PIENIĄDZE -TRZEBA TYLKO MIEĆ ZNAJOMOŚCI I POLIZAĆ GDZIE TRZEBA.

   Ocena komentarza: warty uwagi (12) ! - + odpowiedz na ten komentarz

  Pokaż wszystkie komentarze (207)