Czwartek, 24 maja 2018. Imieniny Joanny, Zdenka, Zuzanny

MMA. Komplet widzów, dziś wielka bitwa

2013-09-21 12:00:00 (ost. akt: 2013-09-20 10:28:50)

Podziel się:

To będzie prawdziwa gratka dla kibiców mieszanych sztuk walki. Już dziś w hali sportowej w Bieżuniu odbędzie się gala mieszanych sztuk walki. Bilety na Profesjonalną Ligę MMA 21 rozeszły się w kilka godzin. Wielką bitwę w oktagonie oglądać będzie komplet publiczności.

Michał Osiecki
m.osiecki@kurierzurominski.pl

To będzie prawdziwe święto sportów walki. W sobotę o godzinie 20:00 w Bieżuńskiej Hali Sportowej rozpocznie się gala mieszanych sztuk walki. Profesjonalna Liga MMA po raz pierwszy zawitała do Bieżunia, a wśród nich wojownik z Żuromina Kamil „Bomba” Łebkowski. W oktagonie możemy się spodziewać świetnych pojedynków. Zainteresowanie galą było ogromne.

Bilety sprzedane w kilka godzin
Gala MMA w Bieżuniu cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem kibiców. Do sprzedaży przeznaczono 300 wejściówek. Niestety nie wszyscy zainteresowani mogli nabyć bilet na imprezę. Były one jedynie dla najszybszych. Wejściówki na pierwszą w okolicy tego typu galę rozeszły się na pniu.
- Biletów nie było już po kilku godzinach sprzedaży – mówi kierownik Bieżuńskiej Hali Sportowej w Bieżuniu. - Do sprzedaży przeznaczono 300 sztuk biletów, ale zapotrzebowanie zdecydowanie przewyższające liczbę biletów. Niestety z uwagi na wszelkie kwestie ustawowe, finansowe nie mogliśmy przeznaczyć więcej wejściówek do sprzedaży. To pierwsza tego typu gala w powiecie żuromińskim i dlatego też cieszyła się takim zainteresowaniem. Mam nadzieję, że wspólnie z Kamilem Łebkowskim uda nam się zrobić podobną galę w przyszłym roku, a wtedy biletów będzie więcej – tłumaczy kierownik BHS.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB