Poniedziałek, 18 czerwca 2018. Imieniny Elżbiety, Marka, Pauli

Półmaraton. Obronił tytuł. Piotrowski najszybszy w kraju wśród policjantów

2013-09-22 12:00:00 (ost. akt: 2013-09-20 11:20:33)
Mistrz Polski policjantów w półmaratonie Artur Piotrowski

Mistrz Polski policjantów w półmaratonie Artur Piotrowski

Autor zdjęcia: fot. zbiory prywatne

Podziel się:

Sierżant sztabowy Artur Piotrowski z Komendy Powiatowej Policji w Żurominie najszybszym policjantem w kraju. Piotrowski zajął pierwsze miejsce w 23. Międzynarodowym Półmaratonie „Philipsa” w Pile.

Michał Osiecki
m.osiecki@kurierzurominski.pl

To już 23 Półmaraton Philipsa. Mistrzostwa Polski w półmaratonie rozgrywane w Pile to klasyk. To właśnie do Piły zjeżdżają się najlepsi zawodnicy ze wszystkich stron kraju. Ulicami Piły na trasie z atestem IAAF, PZLA w tegorocznym półmaratonie wystartowało około 2500 biegaczy. W ramach biegu zorganizowano Mistrzostwa Polski w półmaratonie, Akademicki Puchar Polski oraz Mistrzostwa Policji w półmaratonie, gdzie nagrodą był puchar Komendanta Głównego Policji.
W zmaganiach policjantów z dystansem nieco ponad dwudziestu jeden kilometrów najlepszy okazał się policjant z Komendy Powiatowej Policji w Żurominie. Sierżant sztabowy Artur Piotrowski na trasie biegu nie miał sobie równych i po raz drugi z rzędu wywalczył tytuł najlepszego zawodnika wśród policjantów. Na obronę tytułu sprzed roku pozwolił czas 01:17:53.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB