Poniedziałek, 21 maja 2018. Imieniny Jana, Moniki, Wiktora

Z innej perspektywy

2013-11-01 12:00:00 (ost. akt: 2013-10-31 08:47:09)

Podziel się:

Zgadniesz, co to za miejsce? Z Marcinem Słowikowskim latamy nad naszym powiatem. Co tydzień w Kurierze pojawiać się będzie fotografia z lotu ptaka autorstwa tego fotografa i paralotniarza. Świat spod chmur wygląda zupełnie inaczej. Jesteście w stanie zgadnąć, co to za miejsce?

Uwaga! Dla spostrzegawczych nagrody niespodzianki! Odpowiedź z nazwą miejscowości i określeniem nazwy budynku lub ulic widocznych na zdjęciu proszę wysłać na adres redakcja@kurierzurominski.pl. Mile widziane fotki przedstawianego miejsca z wysokości chodnika. A może ktoś z Was chce zamówić zdjęcie dla siebie u pomysłodawcy naszego konkursu(black_milk@wp.pl)?
Pomysłodawcą konkursu jest Marcin Słowikowski. Od kilku lat obserwujemy jego loty nad Żurominem i innymi miejscowościami powiatu. Od niedawna Marcin Słowikowski fotografuje naszą ziemię z dość nietypowej i niecodziennej perspektywy. Zdjęcia takie zachwycają i urozmaicają postrzeganie wszystkiego, co na co dzień jest bardziej trójwymiarowe. Fotografie z powietrza na swoich stronach prezentują z upodobaniem Urzędy Gmin i Miast. Ostatnio na zdjęcia Marcina Słowikowskiego natknęliśmy się na stronie Urzędu Gminy i Miasta Żuromin. Można tam podziwiać żuromińską obwodnicę widzianą spod chmur.
Rozstrzygnięcie konkursu sprzed tygodnia: Brawo! Wpłynęło do nas kilkadziesiąt poprawnych odpowiedzi. Tak jest, prezentowany fragment miasta to ulice Cicha, Chrobrego, Poniatowskiego, Armii Krajowej i domy jednorodzinne, które tam zostały pobudowane. Nagrodę książkę, zestaw pocztówek ze starym Żurominem oraz mapę powiatu wylosowała Ewelina Słomczewska. Po jej odbiór zapraszamy do redakcji.
Redakcja

Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Tak #1234979 | 31.175.*.* 2 lis 2013 21:12

    tak,w domku z kominkiem zaszprycował się młody chłopak,co był siedział z Sakwy siostry córką,gdyby nie odpowiedź Marka,trudno było by mi na to wpaść.Szkoda,zostawił kilkumiesięcznego dzieciaczka.Ciekawe,czy opieka społeczna działa coś z Marzeną. Widzę,że fajki pali,ludzi u niej pełno,ma rację,raz się żyje.

    Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz

  2. Marek #1234454 | 178.42.*.* 2 lis 2013 09:30

    Jest to Oś Unitra Ul Żeromskiego

    Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz