Piątek, 25 maja 2018. Imieniny Borysa, Magdy, Marii-Magdaleny

Siatkówka. Szybkie trzy zero

2013-11-02 12:00:00 (ost. akt: 2013-10-31 09:44:01)
Iskra znów zwycięska. Na zdjęciu Michał Pietrzak

Iskra znów zwycięska. Na zdjęciu Michał Pietrzak

Podziel się:

Iskra Volley Zielona odniosła drugie zwycięstwa w rozgrywkach czwartej ligi seniorów. Przed własną publicznością, w hali sportowej przy Liceum Ogólnokształcącego w Żurominie, bardzo szybko, nie tracąc seta, nasi siatkarze rozprawili się z Gwardią Legionowo.

Michał Osiecki
m.osiecki@kurierzurominski.pl

Początek sezonu w wykonaniu Iskry Volley Zielona jest bardzo obiecujący. Podopieczni Macieja Łebkowskiego po zwycięstwie nad Startem Lipowiec odnieśli w miniony piątek drugie zwycięstwo. Tym razem w Hali Sportowej przy Liceum Ogólnokształcącym w Żurominie gościła Gwardia Legionowo. Gospodarze przy licznie zgromadzonej publiczności nie mieli litości dla przyjezdnych. Już w pierwszym secie potwierdzili, że są faworytem pojedynku. Siatkarze Łebkowskiego zagrali koncertowo. W pierwszym i trzecim secie Gwardia była tylko tłem dla Iskry. Zdobyte odpowiednio 13 i 17 punktów doskonale obrazuje boiskowe wydarzenia. Gwardia tylko w drugim secie wyżej podniosła poprzeczkę Iskrze, ale nie na tyle wysoko, by gospodarze nie mogli sobie poradzić. W drugiej partii Iskra wygrała 25:22.

Iskra Volley Zielona - UMKS Gwardia Legionowo 3:0 (25:13, 25:22, 25:17)

Skład: Bartosz Pietrzak, Mateusz Grzywiński, Mikołaj Rochna, Radosław Rochna, Michał Pietrzak, Kamil Paluszewski, Adam Kuskowski, Przemysław Szyfer, Artur Łukaszewski Adam Budzich, Marcin Romanowski, Marcin Jasiński, Mariusz Drygas
Trener: Maciej Łebkowski

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB