Poniedziałek, 21 maja 2018. Imieniny Jana, Moniki, Wiktora

Powiat oddaje pomieszczenia pod rozbudowę ośrodka kultury

2013-11-07 11:01:36 (ost. akt: 2013-11-07 11:19:14)
Starosta Janusz Welenc i Wójt Tadeusz Burakowski z podpisanym aktem notarialnym

Starosta Janusz Welenc i Wójt Tadeusz Burakowski z podpisanym aktem notarialnym

Autor zdjęcia: fot. żuromin-powiat.pl

Podziel się:

Pierwsze piętro budynku Ośrodka Zdrowia w Kuczborku, które było własnością Powiatu Żuromińskiego zostało przekazane w formie darowizny na własność Gminy Kuczbork-Osada. Lokale zostaną przeznaczone na potrzeby działalności Gminnego Ośrodka Kultury.

Michał Osiecki
m.osiecki@kurierzurominski.pl

Osiem pomieszczeń i sanitariaty znajdujące się na pierwszym piętrze budynku Ośrodka Zdrowia w Kuczborku, a także pomieszczenia w piwnicach zostały przekazane na rzecz Gminy Kuczbork uchwałą Rady Powiatu. We wtorek 22 października Zarząd Powiatu Żuromińskiego reprezentowany przez starostę Janusza Welenca i wicestarostę Mieczysława Olszlegiera podpisał z Wójtem Gminy Kuczbork Tadeuszem Burakowskim akt notarialny. Wartość przekazanej darowizny to według aktualnej wyceny 310.000 złotych.

Pomieszczenia na potrzeby działalności GOK
Przekazane pomieszczenia będą służyły teraz Gminnemu Ośrodkowi Kultury.
- Lokale znajdują się w tym samym budynku, w którym mieści się teraz nasz dom kultury. Staraliśmy się o te pomieszczenia dość długo – mówi wójt gminy Tadeusz Burakowski. Cała góra, całe pierwsze piętro przez ostatnie lata stało bezużyteczne. Cieszymy się, że wreszcie udało się nam doprowadzić do tego, że możemy z nich korzystać i nasz GOK może się rozwijać – komentuje włodarz gminy.

Komentarze (26) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. info #1269087 | 83.24.*.* 12 gru 2013 19:50

  Pierwsze piętro budynku Ośrodka Zdrowia w Kuczborku które było własnością Powiatu Żuromińskiego zostało przekazane w formie darowizny na własność Gminy Kuczbork-Osada. Lokale zostaną przeznaczone na potrzeby działalności Gminnego Ośrodka Kultury.

  Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz

 2. Piąteczka #1249594 | 83.24.*.* 20 lis 2013 20:25

  Dlaczego Pokręt we wszystkich tematach jest twój ten sam wpis ? Nic nie mam przeciwko niemu ale chyba raz wystarczy a nie w kolo jedno i to samo. Uważałem Cię i dalej uważam za inteligentnego dyskutanta ale : nie uważasz ,że co za dużo to nie zdrowo? Chodzi mi o ilość wpisów a nie o tekst. A tak na marginesie to w tym powstaniu narodowym gdzie będzie Twoje miejsce ? Decyzyjne , kierownicze , dowódcze? Tu w kraju czy za granicą.

  Ocena komentarza: warty uwagi (3) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (3)

  1. Pokręt #1249586 | 31.175.*.* 20 lis 2013 20:17

   To wszystko ściema,popatrzcie na miliardy,na każdym szczeblu mniejsze ale szczebli więcej.Harce to są na górze,przewałki juz na miliardy złotych,seniorzy za pochówek dostają coraz mniej,niech się cieszą z mniejszych emerytur.Cieszmy się z rządzących,pozostałe milairdy pchają czarnym.Może cos wyjdzie z tego.A jak,skorumpowany,co brał?bedzie sądził tego co dawał.Mucha powiedziała,że były to jej najpiękniejsze lata życia.dopóki nie wejdzie ustawa z przed II wojny ,będzie źle.O Tymoszenko,walczą Kwaśniewski,a ile on wziął,a Wałęsa,a wszyscy rządzący,oni razem za rączkę,w rączkach jest gruby szmal i jak mówił Tymochowicz,rządzący do pracy nie chodzą,załatwiają pieniądze.Powinno zacząć się powstanie narodowe,przy czym rządzących od góry do wójtów zamknąć i radnych również. Zmienic system.

   Ocena komentarza: poniżej poziomu (-1) ! - + odpowiedz na ten komentarz

  2. kuczborak #1241794 | 5.60.*.* 11 lis 2013 10:09

   I o to właśnie chodzi ! Czas najwyższy na zmiany

   ! - + odpowiedz na ten komentarz

  3. do kuczborak #1241564 | 178.42.*.* 10 lis 2013 21:40

   Jeżeli chodzi o zmianę władzy to masz rację. Powinna być dwu kadencyjność co proponuje PiS wtedy taki włodarz szanowałby mieszkańców i starałby się jak najwięcej zrobić dobrego ażeby pozytywnie wypaść w oczach swoich wyborców. Za słusznością tego stwierdzenia przemawia przykład gmin w naszym powiecie i powiatu.(Powstały prywatne folwarki gdzie prawo szacunek zeszły na drugi plan). Po prostu pora na zmiany. Nastąpiło zmęczenie materiału i trzeba go wymienić.Zmiany za rok są nieuchronne gdyż napływ młodej nowej krwi zrobi wiele dobrego naszym gminom i powiatowi. Mam nadzieję że tak myśli wiekszość społeczeństwa.

   Ocena komentarza: warty uwagi (2) ! - + odpowiedz na ten komentarz

  Pokaż wszystkie komentarze (26)