Czwartek, 24 maja 2018. Imieniny Joanny, Zdenka, Zuzanny

Z innej perspektywy

2013-11-08 12:00:00 (ost. akt: 2013-11-07 23:09:35)

Podziel się:

Zgadniesz, co to za miejsce? Z Marcinem Słowikowskim latamy nad naszym powiatem. Co tydzień w Kurierze pojawiać się będzie fotografia z lotu ptaka autorstwa tego fotografa i paralotniarza. Świat spod chmur wygląda zupełnie inaczej. Jesteście w stanie zgadnąć, co to za miejsce?

Uwaga! Dla spostrzegawczych nagrody niespodzianki! Odpowiedź z nazwą miejscowości i określeniem nazwy budynku lub ulic widocznych na zdjęciu proszę wysłać na adres redakcja@kurierzurominski.pl. Mile widziane fotki przedstawianego miejsc. A może ktoś z Was chce zamówić zdjęcie dla siebie u pomysłodawcy naszego konkursu (black_milk@wp.pl)?
Pomysłodawcą konkursu jest Marcin Słowikowski. Od kilku lat obserwujemy jego loty nad Żurominem i innymi miejscowościami powiatu. Od niedawna Marcin Słowikowski fotografuje naszą ziemię z dość nietypowej i niecodziennej perspektywy. Zdjęcia takie zachwycają i urozmaicają postrzeganie wszystkiego, co na co dzień jest bardziej trójwymiarowe. Fotografie z powietrza na swoich stronach prezentują z upodobaniem Urzędy Gmin i Miast. Ostatnio na zdjęcia Marcina Słowikowskiego natknęliśmy się na stronie Urzędu Gminy i Miasta Żuromin. Można tam podziwiać żuromińską obwodnicę widzianą spod chmur.
Rozstrzygnięcie konkursu sprzed tygodnia: Brawo! Wpłynęło do nas kilkadziesiąt poprawnych odpowiedzi. Tak jest, prezentowany fragment miasta to osiedle "Unitra" oraz ulice Przemysłowa, Mazurska, Witosa, Rataja, Żeromskiego. Nagrodę książkę, zestaw pocztówek ze starym Żurominem oraz mapę powiatu wylosował Rafał Gołębiewski. Po jej odbiór zapraszamy do redakcji.
Redakcja

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Marek #1240054 | 178.42.*.* 8 lis 2013 20:52

    Żuromin UL SZPITALNA i JEZUITÓW Wysłałbym maila ale coś nie mogę wysyłać bo mi zblokowało Te nagrody by były moje Pozdrawiam

    ! - + odpowiedz na ten komentarz