Poniedziałek, 21 maja 2018. Imieniny Jana, Moniki, Wiktora

Narodowy Dzień Sportu na żuromińskim Orliku

2013-11-09 16:33:28 (ost. akt: 2013-11-09 16:35:22)
Wspólne zdjęcie byłych zawodników Wkry i żuromińskich oldbojów

Wspólne zdjęcie byłych zawodników Wkry i żuromińskich oldbojów

Autor zdjęcia: fot. orlik żuromin

Podziel się:

Byli piłkarze Wkry Żuromin z lat 70, 80 i 90, gwiazdy OVB Ligi Miejskiej, a także żuromińscy oldboje wzięli udział w turnieju zorganizowanym przez animatora sportu przy żuromińskim Orliku z okazji ogłoszonego przez Ministerstwo Sportu i Turystyki Narodowego Dnia Sportu

Michał Osiecki
m.osiecki@kurierzurominski.pl

Piłka nożna w minioną sobota opanowała żuromiński kompleks Orlik. Z okazji ogłoszonego przez Ministerstwo Sportu i Turystyki Narodowego Dnia Sportu na orliku odbył się turniej piłki nożnej z udziałem byłych zawodników Wkry Żuromin, żuromińskich oldbojów, a także gwiazd OVB Ligi Miejskiej. Wśród były zawodników znaleźli się Jerzy Dąbrowski, Andrzej Warmiński, Andrzej Laskowski, Sławomir Serwatko, Sławomir Sarnecki, Grzegorz Kazimierski, Tomasz Siemiątkowski, Wojciech Rochna, Krzysztof Bilicki czy wieloletni trener klubu Jan Szulborski. Tego dnia poza sportowymi aspektami najważniejsza była dobra zabawa.
- Mam nadzieję, że grając w piłkę, wspólnie się dobrze bawiliśmy. Była okazja do rozmów, odnowienia kontaktów. Dla wszystkich był drobny poczęstunek. Bigos, grochówka, kiełbaska z grilla – mówi organizator Narodowego Dnia Sportu w Żurominie Tomasz Siemiątkowski.
Podczas ceremonii zakończenia turnieju miała miejsce miła uroczystość. Za całokształt pracy na rzecz klubu uhonorowany pamiątkową statuetką został Jan Szulborski. Turniej wygrał zespół Gwiazd Ligi OVB.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB