Niedziela, 20 maja 2018. Imieniny Bazylego, Bernardyna, Krystyny

Piłka nożna. Odwołane spotkanie

2013-11-16 12:00:00 (ost. akt: 2013-11-15 09:24:21)
Boruta Kuczbork miała przymusowy odpoczynek

Boruta Kuczbork miała przymusowy odpoczynek

Podziel się:

Przymusowy tydzień przerwy w grze miał zespół Boruty Kuczbork. Spotkanie „Boruciarzy” z Gladiatorem Słoszewo zostało odwołane. W ciągu kilku dni Ciechanowsko-Ostrołęcki Związek Piłki Nożnej podejmie decyzję, co do tego spotkania.

Michał Osiecki
m.osiecki@kurierzurominski.pl

Mecz piętnastej kolejki Ligi Okręgowej grupy ciechanowsko-ostrołęckiej pomiędzy Gladiatorem Słoszewo, a Borutą Kuczbork nie odbył się. Nieznany jest oficjalny powód, dlaczego ten mecz nie doszedł do skutku. Za kilka dni COOZPN ma zadecydować co z feralnym pojedynkiem zrobić.

Zawieszone boisko
Spotkanie Gladiatora i Boruty miało odbyć się w sobotę na Stadionie Miejskim w Płońsku. Gospodarze pojedynku, zespół ze Słoszewa, właśnie na tym stadionie miał rozgrywać swoje najbliższe cztery domowe spotkania. To skutek wydarzeń po meczu z Makowianką Maków, po którym to związek zawiesił boisko beniaminka LO.

Trener podał się do dymisji
Piłkarski pojedynek nie doszedł do skutku. W czasie, gdy miał być rozgrywany mecz doszło natomiast do spotkania zarządu klubu i piłkarzy. Na posiedzeniu zarządu do dymisji podał się trener Robert Jadczak, a kilku graczy ogłosiło chęć odejścia z klubu. Jaki będzie dalszy los Gladiatora dowiemy się niebawem.

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. in24 #1296196 | 79.191.*.* 15 sty 2014 01:17

    Było tak.Trener nie był na żadnym zarządzie po prostu zobaczył co to za klubik i zrezygnował a paru zawodników jak to usłyszała to powiedziała ,żer jak on to i my. Tyle na ten temat.

    ! - + odpowiedz na ten komentarz