Niedziela, 20 maja 2018. Imieniny Bazylego, Bernardyna, Krystyny

Przerodki. Ten most zagrażał bezpieczeństwu mieszkańców

2013-11-21 13:09:31 (ost. akt: 2013-11-21 13:13:17)
Nowy most kosztował 60.000 złotych

Nowy most kosztował 60.000 złotych

Podziel się:

Nienadający się do użytku i zagrażający bezpieczeństwu mieszkańców most w Przerodkach to już przeszłość. Od niedawna mieszkańcom służy nowy drewniany most. Władze gminy na inwestycję wydały 60.000 złotych. – Bezpieczeństwo mieszkańców i ochrona ich zdrowia to najważniejsza sprawa – komentuje decyzję o przeprowadzeniu inwestycji wójt Krzysztof Ziółkowski.

Michał Osiecki
m.osiecki@kurierzurominski.pl

Pierwotnie inwestycja związana z rozebraniem starego i budową nowego mostu nie była wpisana do budżetu na ten rok. Most był jednak w bardzo kiepskim stanie i Rada Gminy zdecydowała się na przeprowadzenie tej inwestycji jeszcze w tym roku.
- Most był w opłakanym stanie i musieliśmy coś z nim zrobić – tłumaczy wójt Krzysztof Ziółkowski. Nie mieliśmy w budżecie wyasygnowanych pieniędzy na to przedsięwzięcie, dlatego musieliśmy się wycofać z innej planowanej inwestycji. W hierarchii potrzeb bezpieczeństwo mieszkańców, ochrona ich zdrowia stoi zdecydowanie wyżej niż poprawa warunków życia – tłumaczy decyzję.
Realizacja zadania zakończyła się tydzień temu. Na wybudowanie drewnianego mostu gmina przeznaczyła kwotę 60.000 złotych.

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. ta #1250690 | 5.173.*.* 22 lis 2013 07:52

    znam ten most,drewniany,dobry,na chwałę wójta no bo kto by palcem ruszył w tej sprawie.społeczeństwo komsumuje,niektórzy nawet po 1,5 miliarda złotych a każdy na szczeblu ponizej dychy nie zchodzi i dlatego mamy zajebista średnią,tylko czy za srednią może żyć ta druga częśc społeczeństwa?

    ! - + odpowiedz na ten komentarz