Poniedziałek, 21 maja 2018. Imieniny Jana, Moniki, Wiktora

Żuromin. Wspólne świętowanie w Żurominie

2013-11-27 14:49:43 (ost. akt: 2013-11-29 14:29:25)

Podziel się:

Takiej imprezy w Żurominie dawno nie było. Wspaniała zabawa, niezapomniane wrażenia i mnóstwo atrakcji – tak w skrócie można opisać wyjątkową imprezę, która miała miejsce w minioną sobotę, 23 listopada. Okazją do wspólnej zabawy były pierwsze urodziny Żuromińskiego Centrum Handlowego.

Świętowanie pierwszych urodzin Żuromińskiego Centrum Handlowego rozpoczęło się o godzinie 11.00 od symbolicznego pokrojenia tortu. Następnie przybyłych gości przywitał i zaprosił do wspólnej zabawy właściciel sklepu PSB Mrówka, Rafał Przywitowski. Po tym przemówieniu rozpoczęła się wspólna zabawa. Na scenie pojawił się zespół taneczny Zawidzanie, był pokaz iluzji w wykonaniu Łukasza Granta. Na dzieci czekało mnóstwo atrakcji i zabaw, a na dorosłych wiele konkursów z nagrodami oraz pyszne jedzenie.
Podczas imprezy wylosowano ponad 100 nagród. Nagrody główne wylosowali: Halina Perłowska, która wygrała szlifierkę kątową, Roman Czapliński, któremu przypadła konsola PS3 oraz Anna Falkiewicz, która wygrała telewizor.
O godzinie 17.00 wystąpiły gwiazdy wieczoru: Akcent, Afterparty, Extazy, Powerplay.
Kiedy na scenie pojawił się Zenon Martyniuk, wokalista zespołu Akcent na placu przed Żuromińskim Centrum Handlowym pojawiły się tłumy ludzi nie tylko z powiatu żuromińskiego. Próżno było też szukać miejsca do zaparkowania na całej długości ulicy Przemysłowej.
Ludzie tańczyli i śpiewali. Nie obyło się też bez bisu.
Wspólna zabawa trwała do późnych godzin nocnych.