Wtorek, 22 maja 2018. Imieniny Emila, Neleny, Romy

Żuromin. Klejnowska popiera powstanie skateparku

2013-12-12 12:16:35 (ost. akt: 2013-12-12 12:23:53)
Ilona Klejnowska wspiera inicjatywę żuromińskiej młodzieży

Ilona Klejnowska wspiera inicjatywę żuromińskiej młodzieży

Podziel się:

Ilona Klejnowska na swoim internetowym blogu poruszyła kwestię powstania w Żurominie skateparku. Jej zdaniem, takie miejsce w mieście jest potrzebne, żeby młodzi ludzie mogli rozwijać swoje pasje. Klejnowska namawia do poparcia inicjatywy i wysyłania w tej sprawie maili do burmistrza Żuromina.

Ewa Jabłońska
e.jablonska@kurierzurominski.pl

Ilona Klejnowska, żurominianka i niegdyś bliska współpracownica Jarosława Kaczyńskiego na swoim blogu pisze o inicjatywie żuromińskiej młodzieży w sprawie powstania w mieście skateparku. O wybudowanie w mieście takiego miejsca wnioskowała u radnych młodzież. Pod wnioskiem podpisało się około 500 osób. Pisaliśmy o tym niedawno w Kurierze. Dzięki naszej publikacji o sprawie dowiedziała się Ilona Klejnowska, była rzeczniczka biura prasowego Jarosława Kaczyńskiego. Żurominianka postanowiła pomysł poprzeć „W dużych aglomeracjach skateparki są prawie na każdej dzielnicy. Niestety, w Żurominie takiego miejsca nie ma. (…) Czy skatepark powstanie? Wszystko zależy od planowania budżetu miasta na kolejny rok. Czy na tak ważną inwestycję znajdą się fundusze??” - czytamy we wpisie. Klejnowska prosi wszystkich o włączenie się do akcji i wsparcie inicjatywy. Namawia do wysyłania do burmistrza maili o treści „TAK dla skateparku w Żurominie” . Jej zdaniem inicjatywę mogą poprzeć nie tylko mieszkańcy Żuromina. W najbliższy piątek 13 grudnia, Rada Miejska uchwali budżet na 2014 rok. W tym tygodniu okaże się więc, czy inicjatywa, którą popiera tak dużo osób, zostanie zrealizowana.

Komentarze (15) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. www #1270359 | 178.42.*.* 13 gru 2013 22:30

  Zaproponować Panu Prezesowi ażeby zasponsorował taki skatepark dla młodzieży w małym miasteczku pod Płońskiem i poparcie dla PiSu w tym miasteczku jeszcze bardziej wzrośnie. Proszę Pani nie popierać tylko wspierać. WZU też proponuje ale wesprzeć finansowo lub jakimiś akcjami nie ma zamiaru tylko wymagać od Pana Burmistrza, Brać się do roboty a nie stawiać tylko żądania.

  Ocena komentarza: warty uwagi (9) ! - + odpowiedz na ten komentarz

 2. Shamman #1269532 | 88.156.*.* 13 gru 2013 10:19

  A co to za opiniotwórcza persona? Kim jest, co robi, jakie są jej osiągnięcia polityczne, naukowe, społeczne? Czym się zasłużyła dla społeczeństwa, żeby cytować jej dyrdymały? Czyżby w redakcji pracowali jej znajomi, którzy resztkami podsycają jej ledwie tlącą się iskierkę "popularności"? A może redakcja wierzy, że p. K. jeszcze kiedyś wypłynie na szerokie wody i coś przy okazji skapnie Kurierowi z politycznego stołu??? Niestety, prócz tego, że p. K. jest ładna, nie ma nic innego do zaoferowania. Ale o tym mądrzy ludzie przekonali się już dawno. A niemądrzy ją cytują.

  Ocena komentarza: warty uwagi (18) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

  1. wyborca #1269529 | 5.173.*.* 13 gru 2013 10:10

   a wybory coraz bliżej, "politycy" stają się potulnymi i pomocnymi barankami, "....wszystki pomoże, o każdej porze....OOOOOO mój bOŻE" . p. Klejnowska to błysnęła wiedzą i inteligencją w czasie debaty TV młodych kandydatów do sejmu ponad 3 lata temu, jak Ktoś oglądał to pamięta, bo ciężko tego było nie zapamiętać.

   Ocena komentarza: warty uwagi (6) ! - + odpowiedz na ten komentarz

  2. Michał #1269526 | 13 gru 2013 10:08

   Kto to jest p. Klejnowska? Czym się obecnie zajmuje?

   Ocena komentarza: warty uwagi (4) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

   1. Pokręt #1269052 | 5.173.*.* 12 gru 2013 19:34

    A na jakiej posadce siedzi p.Klejnowska i co to za wyróżnienie,że była współpracowniczką Jarosława Kaczyńskiego.Czemu nią teraz nie jest,zakazał J.K. mieć partnera? kazał spowiadać się co tydzień? nakazał jej wyjść za mąż? dalej robi w polityce jako materac? czy wyżej nieco. Nie wiem kto to jest,myślę,że siedzi gdzieś na ciepłej posadce i o pracy nie ma zielonego pojęcia.

    Ocena komentarza: warty uwagi (8) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

    Pokaż wszystkie komentarze (15)