Poniedziałek, 21 maja 2018. Imieniny Jana, Moniki, Wiktora

Piłka halowa. Brąz mistrzostw rejonowych w piłce nożnej gimnazjalistów

2013-12-14 12:00:00 (ost. akt: 2013-12-13 08:46:48)

Podziel się:

Na najniższym stopniu podium stanęli piłkarze nożni z Gimnazjum w Bieżuniu w turnieju o mistrzostwo rejonu ciechanowskiego. Mistrzowie powiatu żuromińskiego uplasowali się tuż za zwycięzcą Gimnazjum we Wieczfni Kościelnej oraz Gimnazjum w Nacpolsku.

Michał Osiecki
m.osiecki@kurierzurominski.pl

Po zdobyciu mistrzostwa powiatu żuromińskiego w turnieju, który odbył się w Siemiątkowie zawodnicy Gimnazjum w Bieżuniu wyjechali na kolejny etap imprezy. Finał rejonowy odbył się na hali sportowej we Wieczfni Kościelnej. Do turnieju przystąpiło pięć najlepszych zespołów – Gimnazjum w Stupsku (powiat mławski), Gimnazjum w Nacpolsku (powiat płoński) Gimnazjum w Sońsku (powiat płoński), gospodarze Gimnazjum we Wieczfni Kościelnej (powiat mławski) oraz przedstawicie naszego powiatu – Gimnazjum w Bieżuniu.
Niestety na turnieju rejonowym dla bieżunian nie było już tak kolorowo. W pierwszym ważnym meczu grupowym zabrakło im szczęścia. Remis nie postawił zespołu z Bieżunia w komfortowej sytuacji. Ponadto w drugim pojedynku lepszy okazał się Nacpolsk, a w kolejnym meczu gospodarz imprezy Gimnazjum we Wieczfni Kościelnej i plany bieżuńskiego zespołu zostały mocno zweryfikowane. Pozostała jedynie walka o trzecią lokatę. W decydującym spotkaniu bieżunianie rozegrali bardzo dobre spotkanie co sprawiło, że miejsce na podium padło ich łupem.

Wyniki
G Wieczfnia – G Nacpolsk 1:0
G Bieżuń – G Stupsk 2:2
G Wieczfnia – G Sońsk 6:0
G Nacpolsk – G Bieżuń 1:0
G Stupsk – G Sońsk 1:1
G Wieczfnia – G Bieżuń 3:2
G Nacpolsk – G Stupsk 4:0
G Bieżuń – G Sońsk 4:2
G Wieczfnia – G Stupsk 2:2
G Nacpolsk – G Sońsk 5:1

Tabela:
1. Gimnazjum Wieczfnia 4 10 12-4
2. Gimnazjum Nacpolsk 4 9 10-2
3. Gimnazjum Bieżuń 4 4 8-8
4. Gimnazjum Stupsk 4 3 5-9
5. Gimnazjum Sońsk 4 1 4-16

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB